O aký problém môže ísť, keď sa nám nedarí 4 roky otehotnieť?

Zodpovedané
12. júl 2021

Dobrý deň,

chcela by som sa poradiť ohľadom môjho problému. Už 4 roky sa nám nedarí otehotnieť. Mám za sebou všetky vyšetrenia (gynekologické, hemato, genetika, endokrinológia, prefuky (priechodné pod tlakom s veľkou bolesťou).

Partner je tiež ok a predsa sa nám nezadarilo ani raz. Moja menštruácia trvá 3 dni a z toho krvácam iba jeden deň. Ostatné dni len špiním. Stáva sa, že špiním aj týždeň.

Čo nám odporúčate?

Ďakujem

Dobrý deň,

dôležitú rolu hrá vek ženy. Predpokladám, že výsledky, ktoré hovoríte že sú ok boli robené cestou OG.

Treba prísť na konzultáciu do IVF centra a tam Vám bližšie budú vedieť odpovedať, kde by mohol byť problém.

Držím palce

Dr. Nataliya Roshko
gynekologička
www.repromedica.sk