Čo okrem liekov je účinné na posilnenie imunity?

Zodpovedané
8. jan 2023

Dobrý deň,

dcéra je často chorá, má slabú imunitu a ja tiež. Dcérka je okrem toho handikepovaná a má viacero diagnóz. Užívame aj lieky, jeme cesnak, med, citróny, ale nič nezaberá.

Čo okrem liekov by nám mohlo pomôcť pri posilnení imunity?

Ďakujem

Dobrý deň,

tzv. posilňovanie imunity sa v čínskej medicíne robí tým spôsobom, že sa vylučuje patogén, posilňuje slabé v organizme a harmonizuje organizmus.

Je to komplexný a dlhodobejší liečebný proces, ktorý pozostáva z terapie špeciálnymi bylinnými zmesami na mieru pacienta. Ideálne v kombinácii s akupunktúrou a úpravou dietetiky.

Určite by som odporúčala z jedálnička vyradiť mlieko a mliečne výrobky, sladkosti a pšeničnú múku.

Ak by ste potrebovali viac informácií, alebo by ste sa chceli objednať na terapiu, kontaktujte ma prednostne telefonicky. Ak to nie je z Vašej strany možné, tak e–mailom.

Majte sa krásne!

Ľubica Stanovská
certifikovaný praktik tradičnej čínskej medicíny
mobil: +421 905 795 501
e-mail: sinomedika@gmail.com
web: www.cinska-medicina-bratislava.sk/