Ako spevniť prsia po dojčení?

Zodpovedané
2. okt 2019

Dobrý deň,

dojčila som a chcem si dať upraviť prsia.

Ako spevniť prsia po dojčení, aby sa im vrátil pôvodný stav?

Za odpoveď ďakujem

Dobrý deň,

veľmi široká otázka.

Spevniť prsia vieme vložením implantátov, alebo modeláciou prsníkov (mastopexiou) alebo kombináciou týchto metód. Následne metódy výplne vlastným tukom. Možností je viac, ale nie všetky sú vhodné pri každom stave a splnia konkrétne očakávania.

Odporúčam absolvovať aj niekoľko konzultácií u rôznych plastických chirurgov a vypočuť si rôzne názory/možnosti.