Aký fľak to mám na prsníku?

Zodpovedané
11. nov 2019

Dobrý deň,

chcela by som sa poradiť ohľadom môjho problému. Na ľavom prsníku v dolnej časti sa mi spravil najprv len červený fľak, ktorý za 2 - 3 týždne prešiel do niečoho takéhoto. Nebolelo ma to. Len tam ten fľak bol. Teraz je tam toto a nebolí to. Nevytŕča to ako pupák.

V pravom prsníku mi diagnostikovali v roku 2016 fibroadenóm. Po skončení dojčenia asi v máji 2019 som bola na sono prsnikov. Vraj fibroadenóm sa zmenšil.

Môže to nejako súvisieť?

Dokedy mi môže vytekať žltá tekutina z bradaviek?

Čo mi odporúčate?

Za odpoveď ďakujem

Dobrý deň,

bez toho, aby som to videl alebo mal v rukách výsledky zobrazovacieho vyšetrenie je to len hádanka.

Odporúčam navštíviť Vášho gynekológa alebo obvodného lekára, kožného lekára.

Rád by som Vám odpovedal detailnejšie, ale mám na to málo informácií.