Je možné kombinovať injekčnú lipolýzu spolu s rádiofrekvenciou, kavitáciou a lipolaserom?

Zodpovedané
18. máj 2024

Dobrý deň,

rada by som sa poradila.

Je možné kombinovať injekčnú lipolýzu spolu s rádiofrekvenciou, kavitáciou a lipolaserom?

Ďakujem

Dobrý deň,

trošku ste ma rozveselili. Riadna superkombinácia!
Je to na jednu lokalitu?

Som zvedavý, či vám toto niekto navrhol, aby vyskúšal koľko vydržíte?

Pri tejto superkombinácii hrozí aj nepredvídateľné reakcie, lebo poškodenie tkanív v jednej lokalite. Navyše nebudete vedieť posúdiť efekt alebo komplikácie tej konkrétnej.

Platí, že ak nejaká metóda má nulové riziko komplikácie, tak má zároveň aj nulový efekt.

Samozrejme s dostatočným časovým odstupom, napríklad aspoň 2 mesiace medzi zákrokmi, sa dá postupne "vyskúšať všetko".

Určite sa nenechajte oklamať, nie je vylúčené, že niekto bude chcieť len od Vás vytiahnuť peniaze a na záver v prípade neželaného výsledku povedať: "Veď sme urobili všetko."