Je pre mňa vhodný 800 ml implantát?

Zodpovedané
31. mar 2021

Dobrý deň,

chcela by som 800 ml implantát.

Aký implantát mi odporúčate pri takej váhe b lite?

Je vhodný Nagor?

Svoje prirodzené prsia mám asi trojky, ale strašne túžim po veľkých výrazných prsiach. Pod 800 ml by som nechcela ísť.

Vyrábajú aj Nagor impleo?

Ďakujem

Dobrý deň,

voľba 800 ml implantátu so sebou nesie množstvo rizík. Väčšina žien nemá stavbu tkanív takú, aby odolali gravitácii a udržali implantáty tejto veľkosti v želanej výške dlhšie ako rok od operácie.

Hrozí rozpad rany, vznik reaktívneho serómu, otáčanie implantátov, bottoming out, pokles často asymetria polohy implantátov, tým pádom prázdny dekolt a prsia "na bruchu".

Implantátom nad 500 ml sa vyhýbam okrem výnimočných prípadov (reálne požiadavky, stavba tela, výmena predchádzajúcich implantátov podobnej veľkosti s doterajším bez komplikácií).

Ak máte svoje prsia 3-ky, je možné že svoj objem máte cca 400 - 500 ml, čiže na objem prsníkov 800 ml sa dostanete aj implantátom veľkosti 300 - 400 ml.

Omnoho dôležitejší pre celkový efekt a vzhľad celej postavy majú rozmery, tvar a uloženie implantátov ako len samotná veľkosť.

Mnoho značiek ani implantáty nad 800 ml ani nevyrába, len na individuálne objednávky a vysokou sumou (2-3 x násobok) a s obmedzenou zárukou.