Som po aplikácii kyseliny hyalurónovej do nosovo - ústnych vrások a nemôžem sa usmiať. Upraví sa to ešte?

Zodpovedané
19. júl 2023

Dobrý deň,

som tretí deň po aplikácií kyseliny hyalurónovej. Zákrok som si dala urobiť prvýkrát. Opuch už klesá, avšak neviem sa normálne usmiať.

Upraví sa to ešte, alebo takýto už bude výsledok?

Ďakujem

Dobrý deň,

neviem, čo považujete za "normálne sa usmiať".
Výplň a opuch ovplyvňuju aj mäkkosť a poddajnosť tkanív pery. Možno to je to, čo Vám vadí. No finálny stav po aplikácii sa dostaví asi po 2-3 týždňoch.

Ak by pocit neprirodzenej pery pretrvával, materiál sa dá rozpustiť aplikáciou látky HYÁZA.

Určite to chce svoj čas a v prípade problémov, kontaktujte svojho lekára, ktorý materiál aplikoval.

Poškodenie nervov alebo svalov, ktoré vykonávajú súsmev a inú mimiku tváre je pri správnej aplikácii veľmi zriedkavé.