Mám hCG 47 a krvácam. Je ešte šanca, že som tehotná?

Zodpovedané
18. mar 2020

Dobrý deň,

menštruácia mi meškala 12 dní. Urobila som si test a bol pozitívny. O pár hodín som dostala strašné kŕče a začala som krvácať, tak som išla na pohotovosť. Tam ma nezobrali vyšetriť (k tomu sa nevyjadrujem) a krv mám takú ako pri MS

Hneď ráno som utekala k svojej lekárke a tá mi robila sono, kde nebolo vidno plod. Určila od mojej poslednej menštruácie som bola som v 5t+4. Zobrala mi krv, kde mi hCG vyšlo 47, čo je dosť nízke. Aj tak mám ešte prísť k lekárke.

Myslite si že mám nejakú šancu?

Ďakujem

Dobrý deň,

šanca je tu vždy. To krvácanie mohlo byt spôsobené iným ako menštruáciou, alebo niektoré ženy menštruáciu majú prvé 2-3 mesiace, aj keď sú tehotné.

Akcia srdiečka nie je v tomto čase na UZV ešte vidno, zväčša až okolo 7. týždňa. Dôležité je, aby rástli hladiny toho HCG hormónu.

Držím palce, aby to dopadlo podľa vašich predstav!! Ak náhodou nie, tak nech to čím skôr vyjde!

Prajem Vám pekný zvyšok dňa,
Andrea