Klesajúce a potom zas zvýšené HCG

veruska00
26. júl 2021

Ahojte prosim Vas poradte mi lebo uz neviem co to moze byt. Menstrusciu som mala naposledy 15.06 tento mesiac som spravila test a vysiel mi pozitivny ale len slaba ciarka.minuly tyzdensom isla k lekarovi nic nevidel v maternici zobral mi krv a hcg som mala 65.o dva dní neskor 45 ani vtedy nic nebolo vidno! Piatok som za alá krvacat ako pri menstruácii ziadne bolesti nic! Dnes som isla na kontrolu hcg 119 ale na usg nic! Prosim Vas poradte mi nemate s tym skusenosti? Dakujem

len_nig
26. júl 2021

Podľa mňa to nevyzerá dobre 🥺 ale držím ti palce

veruska00
autor
26. júl 2021

@len_nig aj ja sa bojim ci to neni nahodou mimomaternicove 😢

vahcaac
26. júl 2021

@veruska00 normálne tehotenstvo to bohužiaľ neni a myslím si, že aj lekári budú mať podozrenie práve na mimomaternicové. Nehovorili nič o nejakej voľnej tekutine v Douglas priestore?

vahcaac
26. júl 2021

@vahcaac ale samozrejme to môže byť aj tehotenstvo v maternici, ktoré sa neuchytilo.

veruska00
autor
26. júl 2021

@vahcaac ale prvy krat tam videl nieco 2mm ale nevedela to povedat ze co to moze byt! Ale dnes na sone uz nic nevidel!

len_nig
26. júl 2021

@veruska00 a aky ďalší postup ti navrhli? Máš čakať či?

veruska00
autor
26. júl 2021

@len_nig v stredu mam ist na krv a usg a ze sa potom uvidi ci sa tam volaco neukaze! Strasne sa bojim

vahcaac
26. júl 2021

@veruska00 je mi to ľúto, tak ak tam niečo videl, tak to bude možno iba samovolny potrat :(

veruska00
autor
26. júl 2021

@vahcaac dufam aj ja 😣dakujem

vahcaac
26. júl 2021

@veruska00 ❤❤ budem ti veľmi držať palce.

mikasz
27. júl 2021

@veruska00 pri tak nizkych hodnotach ani nemoze byt nic vidno, uzv nalez je viditelny tak pri hodnote nad 1000-1500
Kazdopadne teraz len sledovat ako bude hcg stupat aby sa vylucilo mimomaternicove.
Drzim palce

sendy1993
27. júl 2021

Aj ja som to tak mala sice po ivf ale..zvysovalo znizovalo strasny strach som mala ale potom asi po mesiaci to zacalo klesat kazdopadne treba sledovat hcg..asi to bude biochenicke ale nic netreba zanedbat hlavne klud

veruska00
autor
27. júl 2021

@sendy1993 dakujem dufam ze to nebude to. zajtra idem zas na odber. A ani tebe nevideli nic na usg?

sendy1993
27. júl 2021

@veruska00 nie nic najvyssie hcg som mala okolo 400 ..mne dr povedal ze pokym nemam okolo 1000 tak sa nemam coho bat..no ale aj tak som nebola kludna ..pila som vtedy alchemilku uz som nevedela co a mozno aj to mi pomohlo na vycistenie neviem..

veruska00
autor
27. júl 2021

@sendy1993 dakujem. A este som zabudla aj ti si krvacala ako pri menstruácii? A nemala si ziadne bolesti?

sendy1993
27. júl 2021

@veruska00 mala som sem tam spinenie a potom som raz dostala strasne bolesti vtedy som krvacala kus viac..som volala do centra a ze aby som sa ukludnila ze pravdepodobne to uz bude klesat aj kleslo ale zas sa zvysilo..no bolo to čudné

veruska00
autor
27. júl 2021

@sendy1993 aj mne to je cudne😔ked mi meskala menstruacia mala som uz tehotenske priznaky ale ako som dostala minuly tyzden piatok menstruáciu vtom momente prestali. A vcera som este aj sestricke hovorila ze asi uz to bude negatívne lebo uz vobec nemam ziadne priznaky a ked som jej volala tak mi povedala ze sa to opet zvysilo na 119!

sendy1993
27. júl 2021

@veruska00 viem cim si prechadzas ja som pred touto skusenostou mala potrat v 4 tyzdni vytuzene dieta..pri druhom som si presla toto a to som bola stale v strese asi aj preto sa to stalo sama neviem uz ked aom sa zmierila s tym ze nic z toho tak zas toto hcg ..je to tazke ale neboj sa vsetko dobre dopadne ..

veruska00
autor
27. júl 2021

@sendy1993 dufam. 😔 A ja som prezila uz strasne vela 6 rokov snazenia a neostala som tehotna 2xIVF a 1xKET potom som musela ist na kyret lebo sa babetko nevyvijalo😔 potom som to nechala tak a povedala som ze uz staci to sa uz Psichicky neda. Potom o rok som ostala prirodzene tehotna mam jednu krasnu 5 rocnu dcerku 😊 teraz uz druhy rok sa snazime o babetko a teraz prvy krat mi vysiel pozitivny test strasne som sa tesila ale dlho to netrvalo 😔

sendy1993
27. júl 2021

@veruska00 toas stastie ze sa ti to podarilo prirodzene..u nas to asi nehrozi..preco si sla na ivf ake ste nali diagnozy..ja mam pco a muz ma zhorsenu morfologiu..akurat som po druhom ivf ale este s nebola na vklade koli pokypu muaim ist na hystero..

veruska00
autor
27. júl 2021

@sendy1993 To mi je luto 😔 uz dlho sa snazite? ja som mala potvrdenu endometriozu a nedarilo sa nam tak sme sa rozhodli ist na ivf. Manzel mal vsetky vysledky v poriadku.

vahcaac
27. júl 2021

@veruska00 aj ja mám endometriozu :( bola som operovaná v 2017

veruska00
autor
27. júl 2021

@vahcaac podla mna hlavne treba klud a ja som sa ked ukludnila vtedy to prislo. Viem je to velmi tazke prezila som to ked zena tuzi po babetku. Velmi velmi Vám drzim palce

vahcaac
27. júl 2021

@veruska00 ja som otehotnela na prvý krát

veruska00
autor
27. júl 2021

@vahcaac jaj prepac 🙈to som chcela napisat sandy1993

vahcaac
27. júl 2021

@veruska00 pohodička... Iba chcem povedať že je nádej j s takou diagnózou... Aj keď ešte uvidíme ako tehotenstvo dopadne

ingrida1127
27. júl 2021

@veruska00 ahoj nechcem ťa strašiť ja som tak mala v decembri mimo maternicové 😞

veruska00
autor
27. júl 2021

@ingrida1127 a mala si potom laparoskopiu? Videli ti to na usg?

veruska00
autor
27. júl 2021

@ingrida1127 a mala si aj bolesti?

ingrida1127
28. júl 2021

@veruska00 mala som laparoskopiu na usg to nevideli
Bolesti som nemala žiadne len som začala slabo krvácať

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre