Môžem byť tehotná i napriek negatívnemu testu?

Zodpovedané
17. mar 2020

Dobrý deň,

mám 3,5 ročnú dcéru a menzes som mala každý mesiac bez vynechania, hoci bol nepravidelný. Raz 23 dňový, raz 28 dňový.

6. februára sme mali raz nechránený styk. Menzes som mala dostať 7. marca. Dnes je to už 8. deň a menzes nikde. Test bol pred tromi dňami negatívny. Cítim bolesť pod bruškom a začalo ma napínať.

Môžem byť tehotná i napriek negatívnemu testu?

Za odpoveď ďakujem

Dobrý deň,

na 8.deň od meškania menštruácie by sa už malo dať zistiť podľa testu či ste tehotná alebo nie.

Treba si urobiť v priebehu týždňa ešte druhý test, najlepšie ráno.

Prajem Vám pekný zvyšok dňa,
Andrea