Menštruácia mi mešká už 3 dni a testy sú negatívne. Som tehotná?

Zodpovedané
12. máj 2020

Dobrý deň,

s partnerom sme mali nechránený styk hneď po menzese v marci cez plodné dni. Test v apríli bol negatívny a menštruácia mi meškala jeden deň. Začala s hrudkami a trvala 5 dní.

Cyklus mám inak pravidelný. Tento mesiac som mala dostať menštruáciu 9.4. a 4 dni pred ňou sa mi pustilo slabé hnedé špinenie a potom do ružova na 3 dni. Menštruácia mi mešká už 3 dni a testy sú negatívne. Inak mám biely výtok.

Môžem byť tehotná?

Ďakujem

Dobrý deň,

nie vždy test ukazuje na 100% spoľahlivo. Skúste si urobiť test po týždni, čo Vám bude meškať menštruácia. A z ranného moču. Tehotenstvo máva aj svoje príznaky, citlivé prsia, riedky priesvitný výtok, môžu Vám vadiť pachy.

Avšak veľmi často v týchto zmenených podmienkach zvykne menštruácia meškať. Dajte tomu čas, ak by neprišla do 14 dni, odporúčam návštevu lekára. Inak môžte piť alchemilkový čaj, vyrovnáva ženské hormóny.

Krásne dni

Prajem Vám pekný zvyšok dňa,
Andrea