Aké vitamíny má užívať 12 ročná dcéra, ktorej vypadávajú vlasy?

Zodpovedané
28. nov 2021

Dobrý deň,

dcéra má 12 rokov a už dvakrát mala Covid-19. Vlasy jej padali už aj predtým a padajú aj teraz.

Aké konkrétne vitamíny by mohla užívať?

Ďakujem

Dobrý deň,

pri nadmernom vypadávaní vlasov môžem odporučiť vašej dcére prípravok Vlasové hnojivo. Obsahuje celý komplex potrebných vitamínov, minerálov a aminokyselín. Potrebné je užívať ho 3 mesiace.

Vlasové hnojivo

Vlasové hnojivo je výživový doplnok s obsahom aminokyselín (methionín a cystín), methylsulfonylmethanu, vitamínov skupiny B (kyselinu pantoténovú, biotín) a minerálov (kremík a zinok).

Prajem pekný zvyšok dňa,
Mgr. Michaela Žáčková
Farmaceut