Aké vitamíny sú vhodné na posilnenie imunity pred nástupom do jaslí?

Zodpovedané
3. júl 2022

Dobrý deň,

chcela by som som sa poradiť ohľadom vitamínov pre detičky.

Aké vitamíny sú vhodné na posilnenie imunity pred nástupom do jaslí?

Colostrum a Imunoglukan sú od 3 rokov. Syn bude mať na začiatku septembra 2 roky a v tom čase bude nastupovať do jasiel.

Ďakujem

Dobrý deň,

v tomto veku odporúčam Natures Beta Glucan Detský sirup 1+. Je podobne ako Imunoglukán na báze beta-glucanu z Hlivy ustricovitej v kombinácii s vitamínom C.

Odporúčané dávkovanie je 1 čajová lyžička (5 ml) 1x denne, optimálna doba podávania sú 2-3 mesiace.

Prajem pekný zvyšok dňa,
Mgr. Michaela Žáčková
Farmaceut