Aké vitamíny sú vhodné na posilnenie imunity dojčiacej ženy?

Zodpovedané
23. jún 2022

Dobrý deň,

chcela by som sa poradiť ohľadom vitamínov dostupných popri dojčení. Dcérka má 3 mesiace, tvorba mlieka nie je problém. Vitamíny hľadám pre seba na posilnenie imunity.

Uvažujem nad Jamieson Prenatal complete s DHA a EPA, 1 x 60 kapsúl.

Aký je Váš názor na tieto vitamíny?

Viete mi poradiť aj nejaké iné?

Ďakujem

Dobrý deň,

ako píšete, najlepšie je zvoliť si komplex vitamínov a minerálov, ktorý priamo pokrýva dennú dávku potrebnú pre dojčiacu ženu.

Okrem Jamieson Prenatal Vám môžem odporučiť Femibion 3.

Prajem pekný zvyšok dňa,
Mgr. Michaela Žáčková
Farmaceut