Ako dlho môže 2,5 ročné dieťa užívať Cebion?

Zodpovedané
6. nov 2021

Dobrý deň,

chcela by som sa poradiť ohľadom užívania Cebionu 2,5 ročným dieťaťom.

Ako dlho môže 2,5 ročné dieťa užívať Cebion?

Je možné ho užívať bez prestávky?

Ak treba prestávku, aká dlhá by mala byť?

Je denná dávka 10 kvapiek v poriadku?

Aké ďalšie doplnky by ste odporučili na posilnenie imunity?

Ďakujem

Dobrý deň,

Cebion kvapky je možné užívať bez prestávky. Dávkovanie, ktoré uvádzate je správne. V zimnom období môžete pridať k vitamínu C na posilnenie imunity vitamín D3.
.

Odporučila by som vám ešte Imunoglukan P4H, ktorý je tiež vhodný na dlhodobé užívanie. Ide o kombináciu prírodného imunoglukánu s vitamínom C (môžete podávať súčasne s Cebionom, ale znížte dávku na 5 kvapiek denne).

Cebion kvapky

Cebion kvapky je výživový doplnok s obsahom vitamínu C v kvapkách.

Jamieson Vitamín D3 kids

Jamieson Vitamín D3 kids je výživový doplnok s obsahom vitamínu D v cmúľacej tablete s jahodovou príchuťou. Neobsahuje umelé sladidlá, príchute, farbivá a ani konzervačné látky. Je vyrobený z prírodných zdrojov.

Imunoglukan P4H

Imunoglukan P4H je výživový doplnok vo forme sirupu, ktorý obsahuje prírodný imunoglukán a vitamín C.

Prajem pekný zvyšok dňa,
Mgr. Michaela Žáčková
Farmaceut