Môže 8 mesačné dieťa užívať Cebion?

Zodpovedané
19. jan 2022

Dobrý deň,

chcela by som sa poradiť ohľadom kvapiek Cebion.

Môže 8 mesačné dieťa užívať Cebion?

Ak áno, tak v akom množstve?

Ďakujem za odpoveď

Dobrý deň,

Cebion kvapky sú určené deťom od 1 roka. U mladších detičiek sa odporúča podávania len v odvovodnenom prípade po konzultácii s pediatrom.

V tomto veku môžete vitamíny dopĺňať sirupom PEDIAKID 22 Vitamínov. Môžu ho užívať deti od ukončeného 6. mesiaca.

Cebion kvapky

Cebion kvapky je výživový doplnok s obsahom vitamínu C v kvapkách.

PEDIAKID 22 Vitamínov

PEDIAKID 22 Vitamínov je multivitamín bohatý na vitamín C. D, B. B2, B3, B5, B6, B8, B9, B12, meď, selén a jód pre správne fungovanie organizmu. Sirup má príchuť pomaranč a marhuľa.

Prajem pekný zvyšok dňa,
Mgr. Michaela Žáčková
Farmaceut