Aký krém mi pomôže, keď mám mykózu pod prsiami?

Zodpovedané
15. aug 2019

Dobrý deň,

mám mykózu pod prsiami. Cítim zápach a tvoria sa mi drobné vyrážky. Prsia mám veľké a používam športovú podprsenku. Denne sa umývam , ale nič v lete nezaberá.

Aký krém je pre mňa vhodný?

Za odpoveď ďakujem

Dobrý deň,

použite Canesten krému, ktorý je voľne predajný v lekárni. Je to antimykotikum a používa sa na miesta, ktoré sa ľahko zaparujú.

Pred použitím krému je potrebné problémové miesta umyť a vysušiť. Nanášajte 2-3 krát denne v tenkej vrstve po dobu 4 týždňov.

Pekný zvyšok dňa prajem.
PharmDr. Kristína Kobezdová