Aký prípravok je vhodný na nespavosť v tehotenstve?

Zodpovedané
3. máj 2022

Dobrý deň,

som v 25. týždni tehotenstva a trpím nespavosťou. Chodím denne do práce a mám 6 ročnú dcérku, ktorej sa venujem. Večer bývam veľmi unavená. Akonáhle príde spánok - strhnem sa a nezaspím. Podarí sa mi zaspať počas noci na pár minút. Maximalne však na dve hodiny.

Čo mi môže pomôcť?

Aký prípravok na spánok odporúčate?

Ďakujem

Dobrý deň,

vhodné je doplniť magnézium. Počas tehotenstva odporúčam konkrétne Magnerot. Priaznivo podporuje regeneráciu nervovej sústavy, ovplyvňuje hormón melatonín. Ten priamo navodzuje spánok.

Prajem pekný zvyšok dňa,
Mgr. Michaela Žáčková
Farmaceut