Čím podporiť imunitu budúcej škôlkarky?

Zodpovedané
1. aug 2022

Dobrý deň,

chcela by som počuť Váš názor ohľadom výživových doplnkov pre deti na podporu imunity. Dcéra nastupuje od januára do škôlky. Celkom sa desím toho ako ma všetci strašia, že bude stále chorá.

Čím podporovať imunitu u deti?

Je vhodnejší Vibovit, Imunoglukan alebo Preventan?

Aký je rozdiel medzi Imunoglukan Acute a klasickým?

Odporúčate aj niečo iné?

Bojím sa aj toho, aby to nedostalo mladšie dieťa, ktoré v tom čase bude mať pár mesiacov.

Je potrebné chrániť aj mladšie dieťa?

Ďakujem

Dobrý deň,

mesiac pred nástupom do škôlky je vhodné začať posilňovať imunitu dieťaťa.

Osobne odporúčam Imunoglukan, ktorého účinnosť je potvrdená klinickými štúdiami. V zložení obsahuje aj vitamín C, preto nie je potrebné podávať ďalšie prípravky.

Imunoglukan acute naviac obsahuje rastlinné výťažky a je určený na krátkodobé podávanie v prípade infekcie dýchacích ciest.

Prajem pekný zvyšok dňa,
Mgr. Michaela Žáčková
Farmaceut