Mala by dospelá osoba na istý čas úplne vyradiť doplnky na imunitu?

Zodpovedané
9. okt 2022

Dobrý deň,

chcela by som sa poradiť ohľadom lieku Imunoglukan.

Ak dospelý človek užíva Imunoglukan už 3 mesiace za sebou, môže ho vystriedať za iný produkt?

Ak áno, tak za aký odporúčate?

Nie je lepšie na istý čas úplne vyradiť doplnky na imunitu?

Ďakujem

Dobrý deň,

áno, prípravky na posilnenie imunity môžete striedať. Resp. vysadiť úplne a prijímať vitamíny vo forme čerstvého ovocia a zeleniny.

V lekárni nájdete veľmi veľa dostupných produktov: Kolostrum, Preventan, kombinácia vitamínov (Cetebe Imunity).

Prajem pekný zvyšok dňa,
Mgr. Michaela Žáčková
Farmaceut