Čo pomôže na suché fľaky na pokožke?

Zodpovedané
10. mar 2019

Dobrý deň,

môj ročný synček má suchú pokožku a suché začervenané fľaky pripomínajúce ekzém. Koža je tvrdšia. O ekzém podľa kožnej lekárky nejde. Nezaberajú mastičky. Keď zaberú, tak len nakrátko.

Viete nám pomôcť?

Poradíte nejakú kozmetiku?

Ďakujem

Dobrý deň,

takúto pokožku je potrebné dlhodobo premasťovať, preto máte pocit, že všetko zaberie len na chvíľku.

Vyskúšajte konopnú kozmetiku Cutishelp Mimi krém. Je vhodný pre detičky od narodenia, je hypoalergénny a určený nie len na ekzém ale aj iné prejavy dermatitíd.

Pekný zvyšok dňa prajem.
PharmDr. Kristína Kobezdová