Mám suché fľaky na pokožke hlavy. Pomôže mi ostrihanie?

muchacc
30. nov 2014

Farbila som si už dávnejšie vlasy,no po farbení sa mi na pokožke hlavy vytvorili suché červené fľaky ktoré mám už po celej hlave a hrozne sa lúpu ☹ Chcela by som si vlasy ostrihať na 3cm aby som si ich mohla lepšie natierať masťami myslíte že pomôže ak vlasy ostrihám???

kiki68
30. nov 2014

ano pomoze, ak je to az taketo,tak to treba. Teda to co bolo za farbu? 😒

terina25
30. nov 2014

@muchacc a neskusila si koznu?mozno je zbytocne strihat.

zita19
30. nov 2014

@muchacc myslim, ze nemusis strihat. Treba ist na kozne. Mozno ti nebude treba ani maste, lebo mnohe pripravky su aj v tekutej forme e tie sa daju natierat aj do dlhych vlasov. Ja som mala podobny problem a nakoniec sa to vyriesilo bez masti. Len s liecivym samponom, ktory mi namiesali v lekarni.

muchacc
autor
30. nov 2014

@kiki68
@terina25
@zita19 s Palette ☹ mne ani to nepomohlo

trgypadl
30. nov 2014

@muchacc palette farby su najdrazdivejsie a padaju po nich vlasy

zita19
30. nov 2014

@muchacc mne presne to iste Palette. Narobili sa mi chrasty po celej hlave. Sampon mi pomohol. Vymen koznu, ked nie si spokojna.

muchacc
autor
30. nov 2014

@zita19
@trgypadl
@kiki68 neviete či by mi do marca vlasy podrastli?

trgypadl
30. nov 2014

@muchacc urcitee nestrihaj,krem sa da povtierat aj do dlhych vlasov.radsej si v lekarni kup daky sampon na podrazdenu,suchu a citlivu pokozku

zita19
30. nov 2014

@muchacc normalne vlasy narastu cca 1 az 1,5 cm za mesiac. Takze by mohli dat 4 az 6 cm

mawka
30. nov 2014

pallete, obycajne robi presne tento problem. strihanie ti nepomoze, to treba riesit u koznej. to je problem pokozky, nie samotneho vlasu. tiez som si tym presla. ked sa uz farbim sama, tak si radsej 3 ecka priplatim za lepsiu, kvalitnejsiu farbu. pallete je dost agresivne.

jana_eyre
30. nov 2014

@muchacc ak nechces byt kratkovlasa, urcite sa nemusis strihat.. treba ist ku koznej, ktora zhodnoti poskodenie, da ti krem/sampon ktory sa da aplikovat aj na dlhe vlasy.. tak isto su volno predajne pripravky na problemovu pokozku hlavy v lekarni - ale pokial to je poskodenie farbou, urcite by som isla za lekarom..

moze to byt alergicka reakcia, ktora by sa po podani nespravnej "pomocky" mohla len zhorsit.. ale dlzka vlasov urcite nerozhoduje..

maca283
30. nov 2014

Ja ti odporucam sampon tee tree s manukov od justu Je to na taketo problemi

kiki68
30. nov 2014

ako urcite ku koznej, vobec hned by som asi letela k obvodakovi,keby sa mi toto stane. Hlavne si uz nefarbit nicim takymto vlasy. Palette som skusila raz a vypadla mi hadam polka vlasov. Ja si vobec vlasy nefarbim a co viem tak su neskodne farby od Sanotint. Ako blond ako krieda to sice nebude,ale take hnede az tmave odtiene idu pekne. Dostat ich v lekarnach.