Je potrebné pri užívaní Imunoru a iných liekov dodržať časový odstup?

Zodpovedané
30. jan 2024

Dobrý deň,

rada by som sa informovala.

Je potrebné pri užívaní Imunoru a iných liekov dodržať časový odstup od užitia Imunoru?

Napríklad v prípade užívania antihistaminík, liekov na kašeľ.

Ďakujem za odpoveď

Dobrý deň,

ďakujem Vám za otázku.

Imunor sa po nariedení vypije ráno nalačno, pol hodiny potom je možné požiť ľahké raňajky. Ostatné lieky sa užívajú s odstupom od Imunoru. Pri konkrétnych liekoch sa riaďte príbalovým letákom.

Prajem vám všetko dobré!
PharmDr. Lenka Čorbová
farmaceutka
IG: doktorka_farmacie