Ktorý kolagén odporúčate na výživu chrupaviek a kĺbov?

Zodpovedané
12. nov 2021

Dobrý deň,

hľadám kolagén na výživu chrupaviek a kĺbov. Na nete ich je veľa a neviem si vybrať. Nechcem kúpiť iba predraženú šumienku do vody.

Ktorý kolagén odporúčate?

Ďakujem

Dobrý deň,

máte pravdu na trhu je toho veľmi veľa. Na výživu chrupaviek a kĺbov by som vám odporučila Barny's Inovo 5 forte. Pacienti s ním majú veľmi dobre skúsenosti.

Ide o kombináciu rastlinných a živočíšnych zložiek - Glukózamín sulfát, chondroitín sulfát, MSM, kolagén typu II, kyselina hyalurónová + vitamín C. Je to produkt s komplexným zastúpením, ku ktorému už nemusíte užívať nič naviac tak ako to pri veľa kolagénoch je.
Užíva sa 1 tableta 2x denne po jedle, ideálne 3 mesiace po sebe.

Barny's Inovo 5 forte

Barny's Inovo 5 forte je kombinovaný rastlinný a živočíšny profesionálny výživový doplnok obsahujúci 5+1 vysokokvalitných zložiek - glukózamín sulfát, chondroitín sulfát, MSM, kolagén II. typu, kyselinu hyalurónovú a vitamín C. Je bez lepku, vhodný aj pre športovcov.

Prajem pekný zvyšok dňa,
Mgr. Michaela Žáčková
Farmaceut