Aký kolagén na kĺby a kolená odporúčate?

pumperlik
3. mar 2022

Ahojte, aký kolagén by ste mi odporučili? Hlavne na klby, kolená.

lizzygrant
4. mar 2022

@pumperlik ten od plačkovej jednoznačne

lenuska5554
4. mar 2022

Za mňa určite colagén od českej spoločnosti.
Má vplyv na regeneráciu tkaniva a pokožky, kvalitu kĺbov, rast vlasov a pevnosť nechtov.
Kolagenový doplnok stravy je obohatený o 10 synergicky pôsobiacich látok. Rozmiešaný ve vode má jemnu tropickú príchuť. Denne sa odporúča brať jeden sáčok .
V balení je 30 sáčkov . Ak by si chcela môžem ti poslať link naňho 🙂

daniela2202
4. mar 2022

@lizzygrant 😁😁😁😁

kalendark
4. mar 2022

@pumperlik FLEXIN 3

76california
4. mar 2022
marcellka32
4. mar 2022

Stada kolagén

anna_maria1
8. mar 2022

Esteze je ich tolko na trhu vsak? Ze sa da z coho vyberat. Ja uzivam tento a je super 🙂 No tiez je mozno na mieste otazka v akej forme by ti vyhovoval, ci v praskovej alebo v tekutej. To uz mas v tomto prehlad? 🙂

ferala
15. mar 2022

To je síce pravda, ale je toho riadne veľa, mám pocit, že už až moc. A toto je konkrétne v práškovej forme však? Taký si aj chcela? 🙂

jana005
15. mar 2022

@pumperlik manžel vyskúšal toho veľa,jemu najviac zaberalo Dias forte, sú to také šumienky

saxana000
15. mar 2022

Ja zasadne len natur s cibulou..😄

anna_maria1
16. mar 2022

Ferala ano presne tak, v praskovej forme a teda je mi to pohodlnejsie takto, hej. Lebo keby je v nejakej tekutej tak by sa mi asi nechcelo nosit flasu so sebou 🙂
Saxana no na paradu 🙂 Chutilo? 🙂

ferala
17. mar 2022

Saxana haha 🙂 Takto rozbrblané na tanieri nič moc ale chutiť to môže dobre :D
Anna tak ale to by sa hádam dalo nejako prelievať keby to bolo v inej forme, a dlho tento užívaš alebo? 🙂

lenuska5554
19. mar 2022

@ferala 🙂 ahoj, za mňa je jediný kolagén na trhu, čo je rybí kolagén +8, osahuje najviac colostrum, čo je naviac pre telo prospešné a navyše má tropickú príchuť 🙂 keď tak píšte správu ✍🏻

ferala
21. mar 2022

Fúha rybí? A to nemá rybaciu nejakú pachuť. Či to je ako morský alebo? A počkať colostrum? To s dá ako získať z rýb? Som myslela že to sa skôr z bežných živočíchov ako sú kravy napríklad.

lenuska5554
21. mar 2022

@ferala ahoj, nie tie ryby tam vôbec nie sú cítiť. Tá chuť sa tak podarila, že je úplne jemná a tropická. Navyše je to jediný kolagén na trhu , ktorý je klinicky testovaný. Žiaden inen nemá tie testy 🙂 dokonca obsahuje PEPTIDY

saxana000
22. mar 2022

@anna_maria1 vyyyborny od ocina tradicny ❤

anna_maria1
22. mar 2022

Ferala fuha, vies co tusim to budu uz nejake dva roky za chvilku, ak tak ratam 🙂 A v inej forme by som ani nechcela, kedze viem aky prakticky je tento 🙂 Hodis do tasky a je. Ked tu bola rec o tom aj aky typ, tak toto je ale morsky kolagen 🙂

simca06022011
22. mar 2022

Colafit /tj cisty kolagen/ alebo potom komplety OrthoHelp alebo proenzi niektory na klby - ma to vsetko co potrebujes na klby... teraz akurat mam od Barnys Inovo 5 a tiez v pohode.

lutomm
23. mar 2022

@anna_maria1 ahaaa a to mas na kazdy jeden den takyto prasok? zapijas hocim a este by som sa opytala, ci je jedno v aku hodinu by som si ho dala alebo je potrebne nejake casove rozmedzie medzi jednotlivymi davkami?

anna_maria1
23. mar 2022

Lutomm ano jeden prasok tohto Zeenu a je to 🙂 A hlavne mavam ho aj v kabelke vsade so sebou pre istotu aby som nezabudla 🙂 No takto nezapijam ale primiesavam nech sa rozpusti a zalezi podla toho ci si vyberies bez prichute alebo s prichutou 🙂 Podla mna to je jedno, ako by si si sama stanovila tak by bolo 🙂 Inak toto bolo u mna take, ze pevna vola, lebo ja a pamatat si kedy sa co ma uzivat :D To vobec, od malicka aj mamina mi stale prizvukovala aj lieky ked som si mala dat, no hroza :D

nadejna7
28. mar 2022

@anna_maria1 a podari sa ti niekedy zabudnut nan uplne?

anna_maria1
29. mar 2022

Nadejna7 ves co mozno v tych zaciatkoch :D Preto ho uz mavam viac na ociach takze uz sa mi to nestava. A zase clovek ked aj zabudne tak si myslim ze sa nic nedeje, to ti par zabudnutych baleni nic neovplyvni 🙂

ciola
7. apr 2022

Henta specialitka na tanieri :D Paradicka fakt 🙂 Inak je pravda ze fakt ,,vekom" :D sa tie klby riadne opotrebuvaju, a je jedno ako velmi sa clovek o seba stara a ze zdravy zivotny styl a ze cvici, aj tak tam treba nejaku starostlivost 🙂

lenuska5554
30. apr 2022

@ciola ja používam vyložene morský kolagén, ktorý obsahuje naviac latku kolostrum. Som s ním maximálne spokojná a navyše mi po ňom prestali padať vlasy, dávali mi rast. Ja nerada experimentujem a skúšam donekonečna,ktorý sadne. Ten mi sadol úplne perfektne a navyše vidím na sebe rýchle účinky 🙂

tinka323
12. okt 2023

@lenuska5554 a napises presny nazov? Tiez uz pozeram, ale neviem sa vobec rozhodnut. Dakujem

kvetinka75
12. okt 2023

Ja beriem od Alavinu Triple blend. Raz do roka si spravím ,,kúru,, a kolená ma prestali bolieť. Dokonca aj klby, ktorá ma začali nečakane tento rok pobolievať

misicka36
12. okt 2023

Ja beriem kolagén od českej firmy. Ma brutálne množstvo kolagénu a zároveň aj doplňujúce vitamíny 😊 je v práškovej forme, takže si ho viem vziať kde chcem a nemusím ho skladovať v chladničke. Predtým som brala tekutý a iba zaberal miesto v chladničke. A cítila som z neho ryby. 🤣

bluka2
12. okt 2023

Ja mám od znaky Lebepur. Už som poznala ine ich produkty a top kvalita a teda ani kolagén nesklamal.
Iba chvíľu ho beriem a už sa mi na joge lepšie cvičí (nebolia ma zápästia)
Lebepur Collagen Powder 550 g without Additives, Bioactive Collagen Hydrolysate Free from Hormones and Antibiotics, Peptides Type 1, 2, 3, Beauty Collagen, Super Soluble, Tasteless