Môžem užívať Multi Vitaminerál forte počas dojčenia?

Zodpovedané
16. apr 2020

Dobrý deň,

počas tehotenstva a dojčenia som brala vitamíny LadeeVita. Teraz má moja dcéra 14 mesiacov a dojčím ju 2x cez deň. V noci viackrát Na jednom bio e-shope som objavila tieto vitamíny. Vraj sú vhodné pre každého a až doma na krabici som čítala, že nie sú vhodné pre dojčiace ženy.

Aký je Váš názor?

Ďakujem za Vašu odpoveď

Dobrý deň,

výživové doplnky majú veľakrát na sebe upozornenie, že sa neodporúča užívanie u tehotných a dojčiacich žien, pretože nerobia sa skúšky na týchto skupinách žien.

Preto je vždy lepšie užívať vitamíny, ktoré sú naozaj určené pre tehotné a dojčiace ženy.

V konečnom dôsledku Natural Multi Vitaminerál forte obsahuje len vitamíny a minerály, takže v podstate nevidím dôvod, prečo by ste ho počas dojčenia nemohli užívať.

Natural Multi Vitaminerál forte

Natural Multi Vitaminerál forte - komplex 15-tich vitamínov, 10-tich minerálov, bioflavonoidov, omega-3 mastných kyselín a mnohých ďalších látok významných pre organizmus.

Pekný zvyšok dňa prajem.
PharmDr. Kristína Kobezdová