Môžu BabyCalm kvapky spôsobovať ospalosť?

Zodpovedané
13. sep 2022

Dobrý deň,

môj syn má 10 týždňov a každý deň bojujeme s kolikou. Dávam mu ráno probiotiká BioGaia, do každého mlieka Sab Simplex kvapky. Nejako to nepomáha.

Na odporúčanie som vyskúšala BabyCalm, ale malý sa mi zdá ospalý.

Môžu BabyCalm kvapky spôsobovať ospalosť?

Ďakujem

Dobrý deň,

doplnili ste koncentrát destilovanou vodou po značku, tak ako je uvedené?

I keď BabyCalm na rozdiel od Sab Simplex kvapiek obsahuje rastlinné oleje (anízový, mätový, feniklový), tak ani jedna z uvedených zložiek by pri podávaní zriadeného koncentrátu ospalosť spôsobovať nemala.

Prajem pekný zvyšok dňa,
Mgr. Michaela Žáčková
Farmaceut