Je lepšie v prvých týždňoch tehotenstva užívať Femibion 1 alebo Inofolic Premium?

Zodpovedané
6. sep 2022

Dobrý deň,

rada by som sa poradila ohľadom vitamínov.

Je lepšie v prvých týždňoch tehotenstva užívať Femibion 1 alebo Inofolic Premium?

Aký je rozdiel medzi týmito doplnkami?

Ďakujem

Dobrý deň,

ak ste doteraz neužívali žiadne vitamíny, tak je vhodné začať s Femibion 1 alebo Lejdyvita 1.

Ak máte nadváhu, riziko potratu, gestačného diabetu, alebo ste doteraz užívali Inofolic Premium, tak je vhodné v ňom pokračovať aj naďalej počas prvého trimestra.

Prajem Vám pekný deň,
MUDr. Peter Krajkovič