Aké sú moje hodnoty protilátok?

Zodpovedané
15. dec 2021

Dobrý deň,

žena aj naše malé bábätko boli pozitívni. Od malého to dostali aj svokrovci. Ja som minulý rok v januári prekonal Covid-19. Stratil som čuch, mal som nádchu. Teraz som bol stále negatívny, absolútne žiadne príznaky.

Dal som si urobiť test a aj po tomto vyšetrení bol PCR test negatívny.

Aká je to hodnota protilátok?

Ďakujem

Dobrý deň,

podľa výsledkov máte v krvi prítomné protilátky proti Covid-19. Avšak tento výsledok nie je smerodajný v tom, či ste dostatočne chránený pred touto infekciou.

Riadime sa tým, kedy pacient prekonal Covid-19 a kedy bol zaočkovaný.

Pekný zvyšok dňa želám.
MUDr. Milada Madleňáková