Aké sú výsledky z môjho sona brucha?

Zodpovedané
17. nov 2022

Dobrý deň,

chcela by som sa poradiť ohľadom mojich výsledkov zo sona brucha, na ktoré ma poslala moja lekárka. Mala som pozitívne testy na okultné krvácanie a hrčku v konečníku.

Na gastroenterológiu sa dá objednať už len na budúci rok. Testy som mala robené v lete. Pred mesiacom mi začali veľmi vypadávať vlasy, jem maximálne raz denne, nechutí mi a je mi potom ťažko. Pociťujem silnú únavu, čo si nemôžem dovoliť, keďže mám dve deti vo veku 6 a 8 rokov. Moja lekárka momentálne nepracuje do konca mesiaca.

Aké sú výsledky z môjho sona brucha?

Ďakujem

Dobrý deň,

sonografické vyšetrenie brucha je v poriadku. Dôležité je doplniť kolonoskopické vyšetrenie hrubého čreva.

Pekný zvyšok dňa želám.
MUDr. Milada Madleňáková