Ako sa zbaviť fľakov na nohe?

Zodpovedané
20. mar 2023

Dobrý deň,

na ľavej nohe sa mi objavili fľaky. Bol som s tým už aj u obvodnej lekárky, tá ma poslala na kožné. Zistili mi, že som mal nejaký zápal v tele. Kožná lekárka mi predpísala krém Fucicort a Ambiderman. Nejaký čas mi to účinkovalo, pomaly to mizlo, ale potom sa mi to objavilo zase. Fľaky sú bledšie, ale stále ich vidno.

Ako by som sa ich mohol zbaviť?

Ďakujem

Dobrý deň,

s nálezom je potrebné ísť opäť na dermatologickú kontrolu. Liečbu je potrebné absolvovať pravdepodobne dlhšie.

Pekný zvyšok dňa želám.
MUDr. Milada Madleňáková