Čo mi pomôže na zlatú žilu po pôrode?

Zodpovedané
17. feb 2022

Dobrý deň,

som tri dni po pôrode. So zápchou som mala problém už aj v tehotenstve. Na zlatú žilu som používala krém z lekárne. Mám pocit, že teraz to už nezaberá. Stolicu už mám upravenú po pôrode, ale žila sa zväčšila.

Môžem použiť Avenoc čapíky od Boiron?

Ďakujem

Dobrý deň,

Váš lekár Vám môže predpísať Detralex. Je to liek, ktorý by mal zlepšiť hemoroidy a môžete ho brať aj počas dojčenia. Okrem toho sú na lekársky predpis dostupné Doloproct čapíky a krém. Taktiež môžete vyskúšať sedavé kúpele v odvare z dubovej kôry.

Čapíky Avenoc môžete tiež vyskúšať.

Pekný zvyšok dňa želám.
MUDr. Milada Madleňáková