Čo si myslíte o stave, kedy mi naraz začne všetko vadiť a vyvrcholí to agresivitou?

Zodpovedané
20. dec 2021

Dobrý deň,

chcela by som sa poradiť ohľadom môjho problému.

Čo si myslíte o stave, kedy mi naraz začne všetko vadiť a vyvrcholí to agresivitou?

Pomôžu mi nejaké lieky na ukľudnenie?

Ďakujem za odpoveď

Dobrý deň,

ak sa u Vás často opakujú takéto stavy, tak je vhodné poradiť s psychológom. Lieky na upokojenie by Vám mohli pomôcť, ale je to potrebné skonzultovať s Vašim lekárom.

Zmeny nálad u žien súvisia niekedy aj s fázou menštruačného cyklu. Odsledujte si kedy sa tieto zmeny nálad objavia a najmä v ktorej fáze cyklu.

Pekný zvyšok dňa želám.
MUDr. Milada Madleňáková