Môže byť vypadávanie vlasov spôsobené užívaním vitamínov LadeeVita?

Zodpovedané
25. jún 2019

Dobrý deň,

som 3 mesiace po pôrode a kojím. Dlhodobo som užívala vitamíny LadeeVita a postrehla som, že mi začali vypadávať vlasy.

Môže byť vypadávanie vlasov spôsobené užívaním vitamínov LadeeVita?

Za odpoveď ďakujem

Dobrý deň,

vypadávanie vlasov nebude spojené s užívaním vitamínov.

U dojčiacich žien dochádza takmer vždy počas dojčenia k vypadávaniu vlasov. Niektorým ženám vlasy vypadávajú počas celej doby dojčenia, u iných to trvá iba niekoľko mesiacov.

Pekný zvyšok dňa želám.
MUDr. Milada Madleňáková