Prečo mám bolesť v oblasti koreňa nosa?

Zodpovedané
28. okt 2019

Dobrý deň,

už dva mesiace ma takmer každý deň bolí v oblasti koreňa nosa. Bolesť je tupá, nie veľmi silná. Niekedy ide aj akoby o šteklenie v tejto oblasti. Niekedy zase akoby o pocit sťahovania aj v oblasti lícnych kosti. Robili mi krvné testy, očné, RTG dutín a všetko ok.

Neurológ mi len povedal, že mám veľmi stuhnutú najmä krčnú chrbticu. Tá bolesť, alebo tlak je nepríjemný a neviem prísť na príčinu.

Už ste sa s niečím podobným stretli?

Čo mi pomôže?

Za odpoveď ďakujem

Dobrý deň,

podľa mňa ste boli vyšetrená u špecialistov, ktorí by mohli vyriešiť Váš problém.

Ak sa nezistila príčina, možno by bolo vhodné CT vyšetrenie, ale takéto vyšetrenie indikuje špecialista.

Ešte by bolo vhodné realizovať ORL vyšetrenie, kedy lekár urobí rinoskopiu pomocou endoskopu a skontroluje tak nos a dutiny.

Pekný zvyšok dňa želám.
MUDr. Milada Madleňáková