Prečo mám už tretí deň bolesť hlavy a nosa?

Zodpovedané
23. aug 2021

Dobrý deň,

som v 11. týždni a už asi tretí deň mam stále bolesti hlavy. Prvý deň sa mi točila hlava, takže som to pripisovala nízkemu tlaku. Včera a dnes ma veľmi bolí vrch nosa, aj okolie, tlakovo, spánky a mám hlieny niekde v krku

Mám pocit, že mi stále v krku niečo zavadzia. Ta tlaková bolesť nosa hore a hlavy je extrémne nepríjemná. V predklone hlava začne bolieť viac najmä pri koreni nosa.

O aký problém môže ísť?

Ďakujem

Dobrý deň,

najskôr môže ísť o zápal prínosových dutín, teda plné dutiny.

Na správne potvrdenie diagnózy je potrebné navštíviť lekára, ktorý Vám odporučí liečbu.

Pekný zvyšok dňa želám.
MUDr. Milada Madleňáková