Už tretí deň ma bolí hlava

inhibiitor
15. mar 2021

Ahojte, mam taky problem uz 3 dni ma niekolkokrat za den boli hlava , mam hlieny stekaju mi po hrdle dolu avsak nos mam takmer uplne cisty. Ked predklonim hlavu tak citim tlak na cele a okolo nosa . Hoava boli okolo spánkov a cela nosa plus piskanie v pravom uchu .Co by to mohlo byt? Dakujem

simca06022011
15. mar 2021

prechladnutie

maca2017
15. mar 2021

@inhibiitor Koronaaaaa 🤣🤣🤣🤣

inhibiitor
autor
15. mar 2021

@maca2017 Tu nemám včera som absolvovala testy 😀😀😀

maca2017
15. mar 2021

@inhibiitor Srandujem. Ale to že je negatívny test ešte nemusí znamenať že ju nemáte, teda ak to bol AG. Ale kľudne to môže byť prechladnutie, alergia, začínajúca choroba. Skúste počkať čo sa z tohoto vyvinie, možno to prejde samé. Dajte nejaký nasivin, paralen, vitamíny...😊😊😊

inhibiitor
autor
15. mar 2021

@maca2017 hadam to neni vysoky tlak . Toho sa bojim lebo ma PP a ked vidim tlkomer tak mi je na odpadnutie ale vysetrenia boli ok aj na internom povedala he situacna hypertenzia(tj tlk vyjde vyssie oba koli stresu atd pri panike no teraz nemam paniku ani uzkosti)

comika
15. mar 2021

@inhibiitor mozno sinusitis

simca06022011
15. mar 2021

@inhibiitor zatekaju ti hlieny, boli ta celo, hlava.. ako si prisla k diagnoze "vysoky tlak"?

inhibiitor
autor
15. mar 2021

@simca06022011 kôli bolestiam hlavy na spánkoch a celkovej unave malatnosti piskaniu v uchu.. ale ine priznaky nemam

inhibiitor
autor
15. mar 2021

@inhibiitor ale hádam mam ok tlak

lianka123
15. mar 2021

@inhibiitor mala som to tiez. K tomu som mala kasel. Trvalo mi to 6tyzdnov, lekarka mi na to davala solmucol, zohnaka dom si antibiotika, po 3 dnoch preslo.

inhibiitor
autor
15. mar 2021

@lianka123 toez rake bolesti hlavy na spankoch? Ja som si dala sumamed vcera 3 dnove pre istotu ale denne bolesti hlavy a vecer tiez

asia83
15. mar 2021

@inhibiitor Alergia? Teraz začína kadečo kvitnúť.

lianka123
15. mar 2021

@inhibiitor ano, hlavne ked som predklonila hlavu. Vzdy rano bolo ok a potom to zacalo. Zahlienena uplne. K tomu kasel. Mala som aj pcr aj ag aj protilatky na covid negativne.

inhibiitor
autor
15. mar 2021

@lianka123 aj ja rano pohode a okolo 11 to zacne.. malatnost hlava ide buchnut aj normalne nieto este v predklone.. sopel siakat neviem ničnejde akoby ani nadvhu nemam ale steka mi vsetko do hrdla.. predvcerom som nemohla spat normalne od tlakov v hlave

karpina
15. mar 2021

To budu pravdepodobne zapálene dutiny.

inhibiitor
autor
15. mar 2021

@karpina ďakujem za odpoved 🙂 dufam ze to prejde a ze su to dutiny nie ine

karpina
15. mar 2021

@inhibiitor podla vášho opisu to sedí na dutiny, ale treba to liečiť ATB, samo to neprejde. Rontgen potvrdí, či sa jedná o zápal dutín. Navštívte ORL lekára. Prajem skore uzdravenie.

inhibiitor
autor
15. mar 2021

@karpina nasadila som si 3 dnow sumamed tak uvidime

lianka123
15. mar 2021

@inhibiitor ta bolest hlavy prejde po antibiotikach, tie dutiny sa ale aj tak budu odhlienovat dlho. Vola sa to zapal prinosovych dutin. Ja som to mala teraz 2hy krat

marytesss
15. mar 2021

ja som mala takto zápal dutín, tesne po tom ako mi atg test zistili pozitivitu. aj bolesti hlavy, bolesti dutín, hlienu na tony... 😖 skoré uzdravenie

inhibiitor
autor
15. mar 2021

@lianka123 nahrievam sa 3x denne aj sinulan si davam tak snad su ti dutiny a prejde to lebo nis mam cisty

karpina
15. mar 2021

@inhibiitor Ja by som to neriešila samoliečbou, zapal dutín sa často rád prevalí do chronického.