Prečo mávam tlak na hrudi a točí sa mi hlava?

Zodpovedané
22. jan 2021

Dobrý deň,

chcela by som sa poradiť ohľadom môjho problému. Mám 6 ročné a trojmesačné dieťa a už niekoľko dní ma trápi tlak na hrudi. Hrdlo ma nebolí. Mávam stres, úzkosť a niekedy aj strach. Točí sa mi hlava a občas si myslím, že je to môj posledný deň.

O aký problém môže ísť?

Čo mi odporúčate?

Ďakujem

Dobrý deň,

podľa prejavov, ktoré máte si myslím, že môže ísť o panickú poruchu.

Mali by ste navštíviť Vášho lekára, ktorý Vás vyšetrí a môže Vám odporučiť liečbu, alebo Vás odošle k špecialistovi.

Pekný zvyšok dňa želám.
MUDr. Milada Madleňáková