Psychicky som sa zrútila a bila som sa päsťami do brucha. Je možné, že som si tam niečo poškodila?

Zodpovedané
9. júl 2021

Dobrý deň,

mám chronické problémy, nikto nevie čo mi je a to sa odráža na mojej psychike. Včera som sa psychicky zrútila a bila som sa päsťami celou silou do brucha. Teraz ma to však veľmi bolí.

Je možné, že som si tam niečo poškodila?

Ďakujem

Dobrý deň,

mohlo dôjsť k poškodeniu svalov.

Pri silnom náraze sa môžu poškodiť obličky, na to aby ste si bola istá, že ste v poriadku, je potrebné doplniť sonografické vyšetrenie brucha.

Psychické problémy je vhodné riešiť s psychiatrom.

Pekný zvyšok dňa želám.
MUDr. Milada Madleňáková