Z čoho môžem mať bolesti v rôznych kĺboch?

Zodpovedané
19. jan 2023

Dobrý deň,

od pôrodu mám občas bolesti kĺbov. Raz je to koleno, potom zápästie, najnovšie členok. Nijaký opuch a ani začervenanie tam nie je. Bolesť cítim aj na dotyk, keď si miesto pritlačím z vonkajšej strany kolena, zápästia či členku. Ale bolí ma to aj pri pohybe. A to dokonca aj v noci, keď spím a som v kľude. Bolesť trvá 2 - 3 týždne, potom prejde. Pár mesiacov mám pokoj a neskôr sa objaví na inom kĺbe. Skúšala som masti, ale nepomohli. Najlepší účinok má asi náplasť Flector.

Z čoho sa mi objavuje táto bolesť v kĺboch?

Ďakujem

Dobrý deň,

s Vašimi ťažkosťami je potrebné absolvovať vyšetrenie u Vášho lekára. Urobí Vám aj krvné testy. Následne lekár rozhodne o ďalších vyšetreniach - ortopédia, reumatológia.

Pekný zvyšok dňa želám.
MUDr. Milada Madleňáková