Dnes opäť prinášam ďalšiu recenziu na produkt, ktorý som dostala vrámci testovačky #test_dm26 🙂
    Je ním vonný set Profissimo 🙂
    Na testovanie sme dostali vôňu “Kúzlo sviežosti” 🙂
    Keďže vône ja v domácnosti naozaj môžem a s týmto setom som nemala žiadnu skúsenosť, tak som sa mu veľmi potešila.
    V prvom rade vyzdvihnem dizajn,ktorý je naozaj jemný a hodí sa do úplne každého interiéru.
    Vôňa je krásna, svieža, ničím mi nevadí, aj keď ja som skôr na tropické vône a určite z ponuky by som si pri kúpe vybrala vôňu tropické ovocie 🙂
    Keďže máme spojenú obývačku s kuchyňou, tak som vonný set umiestnila tam, ale teda za mňa prišlo sklamanie. Vôňu som necítila ani ja a ani manžel keď prišiel z práce, jedine ak sme si k nej pričuchli. Nechcela som hneď písať negatívnu recenziu a tak ako vidíte na foto, dala som vonnému setu ešte šancu a umiestnila ho včera večer pred spaním na WC 🙂 aké bolo moje ranné prekvapenie keď som tam vstúpila a zaplavila ma krásna príjemná vôňa, ktorá bola intenzívna, no nie taká ako ja hovorím “bolehlavová”. Aj manžel vravel,že ráno keď vstával do práce a išiel na WC,tak ho veľmi milo prekvapila tá vôňa 🙂
    Takže u mňa v otvorenom priestore sa neosvedčila, no v uzavretom veľmi milo prekvapila 🙂
    Ako dlho vôňa vydrží napíšem po 2 týždňoch v mojej záverečnej recenzii lebo naozaj s takýmto a ani podobným produktom nemám skúsenosť (už niekoľko rokov používame známy striekací osviežovač s automatickým striekačom) 🙂
    Jedno negatívum ktoré vidím ako matka je,že musí byť umiestnený tak, aby k nemu nemali prístup deti keďže fľaštička je otvorená a ako poznám moje dieťa s poradovým číslo 2 prinajlepšom by skončil vyliaty a prinajhoršom vypitý 😂😂 ale myslím, že to je vec na ktorú sa tak každý pri kúpe pozerá a nepoloží to k dosahu detí 🙂
    Produkt zatiaľ nehodnotím koľko bodov z 10 by som dala lebo na to potrebujem trošku čas aby som sa s ním “skamošila” 🙂