Bolesti v podbrušku na začiatku tehotenstva

taniellita
8. jún 2012

Ahojte mamicky,som v 6.tt. 🙂 Problem je v tom, ze mam od zaciatku bolesti - krce v podbrusku akoby mala prist menstruacia, trva to cca 5 minut, najcastejsie nadranom. Bola som pri lekarovi predpisal mi Duphaston, bojim sa , aby som neublizila babu ... Ma s tym niekto skusenosti ci uz s tabl. alebo s bolestami? 😒

chlpacik
8. jún 2012

@taniellita ahojky, neboj sa bolest v podbrusku je normalna, mna stale pobolieva 😒 . Duphaston Ti predpisal na udrzanie plodu, beriem ho aj ja. Az kym mi nepovie, ze ho mozem vysadit. Som v 11-12tt. Takze sa neboj,bude to v pohode ;)

zuzi0911
8. jún 2012

ja som bolesti mala prve 3 mesiace a vzdy som sa bala aby som nedostala kedze take to boli bolesti. ale je to v poriadku. al ak by boli moc silne treba znova navstivit lekara drzim palce
@taniellita

anavila
8. jún 2012

@taniellita ahoj aj ja som mala strasne krce v podbrusku na zaciatku tehotenstiev, a predstav si, to boli len črevá, mne hned pomohol feniklovy caj, do 15 minut, vyskusaj ho, uvidis, ci to nieje len takato banalita. drzim palce 😉

woman04
8. jún 2012

@taniellita Duphaston v pohode ber,brala som ho tiež dlhšie a bolesti som mala veľmi veľké,ako pri silnom menzese ,ale dlhšie ako 5 minút a bolestivé prsia...

soni1
9. jún 2012

Ahojte, potrebovala by som poradiť. Dnes som 28 DC, včera som bola na preventívke u gynekolog., myslíte si, že keby som bola tehu tak už mohla niečo vidieť? Ja som sa jej na to nepýtala. Inak ma pobolievajú kríže už dlhšie, som unavená, čo som nezvykla byť, bolesti v podbrušku boli, ale teraz už ustúpili, prsia vôbec nebolia. %Dakujem za odpovede.

sunny15
9. jún 2012

@soni1 sprav si tehu test...uz by ti mohol ukazat // a dr. este v tomto skorom stadiu nemoze zistit tehotenstvo....ba dokonca az tyzden po meškani uvidi nieco na usg-najskor...takze tehu test ti da odpoved na tvoju otazku 😉 drzim palce.

marculik
9. jún 2012

@soni1 ahoj a neskusala si si spravit testy?

sunny15
9. jún 2012

@taniellita kludne ber duphaston-aj ja som ho brala do konca 12tt a niektore tehulky az do 16tt ho beru...bábo ti to skor moze zachranit ako ublizit mu...je to na udrzanie bábätka

taniellita
autor
9. jún 2012

Dakujem vam kocky, velmi mi odlahlo, ze to je "normalne"uz len nech to dobre dopadne...Ja som sa totiz v pribalovom letaku docitala, ze tomoze vyvolat potrat, tak som sa nalakala 😖

brita
9. jún 2012

@taniellita Ahoj, ja som to mala tiez, ale slabe krce, iba tak chvilu. Tiez som sa vylakala, ale vsetko bolo v poriadku. Ak je vsetko na UTZ OK a nekrvacas, nemusis sa bat 😉 Drzkaj sa.

brita
9. jún 2012

@taniellita Dufaston ti nema ako ublizit, je to progesteron, iba ti pomoze. Je to liek na podporu udrzaia plodu Neboj 😉

taniellita
autor
9. jún 2012

@brita dakujem pekne za tvoje slova 🙂 Nekrvacam, ide len o tie krce . Tie krce mozem prirovnat k bolesti pri menstruacii, ale trosku silnejsie a trvaju 5 az 10 minut vacsinou mi pomoze, ked sa posadim, alebo sa idem vycikat 🙂 a je to vacsinou nadranom tak to volam ranne nevolnosti 🙂

soni1
9. jún 2012

@sunny15 ďakujem za odpoveď, ešte počkám a keď nedorazí, tak určite testnem. Ale inak nemám žiadne príznaky, ktroré by mi naznačovali, že by som mohla byť tehu, okrem únavy a miernych bolestí krížov. Prsia vôbec necítim a nie sú ani naliate. Ty si na tých úplnych začiatkoch niečo pociťovala?

soni1
9. jún 2012

@marculik nie ešte som netestovala

1ivanka1
9. jún 2012

@taniellita ja som mala bolesti v podbrušku tuším od 4tt do 6tt...nič som nebrala..prešlo to samé 🙂

katie1
9. jún 2012

@taniellita to je v poriadku pokial nemas krce cele dni a noci. Inak pomaha na to magnezium, ale ked Ta to boli iba 5-10 minut, tak to si ho nemusis ani davat. Duphaston som tiez brala do 17tt 🙂

sante81
9. jún 2012

@taniellita je to ok, čoskoro to pominie, to sa len vajícko uhniezduje

vianocnystromcek
9. jún 2012

Ja som brala duphaston do 12 tt - rano a vecer. Potom som iba vecer brala tyzden a potom postulne vysadila - max do 14tt som ho brala. (nemala som ale ziadne krvacanie)

taniellita
autor
13. jún 2012

Ženy, ja som videla srdiecko uz 🙂 Kŕče ešte mám, ale už sú miernejšie... niekedy za celý deň nič 😀

mattuliatko30
21. okt 2012

@soni1 ahoj..prosím ťa ty si mala tiež na začiatku tehu bolesti krížov.?..mňa neskutočne bolí brucho...a kríže...tak či si to mala ako príznak tehu..alebo nie

soni1
21. okt 2012

@mattuliatko30 áno, mala som aj bolesti krížov aj v podbrušku bolesti, doktorka mi predpísala šumivé magnézium, ktoré som užívala 2x denne a potom ma to prešlo. Prešlo to vlastne až po prvom trimestri a to zo dňa na deň.

mattuliatko30
21. okt 2012

@soni1 tak ja som len 21DC...ale vyzerá,že ovu bola na 11DC, kedže mávam krátke cykly..tak 21-23, noberiem teraz lutenyl..na predlženie cyklu..tak neviem...len to bruško ma bolí...a aj tie kríže...aj prsia..ale len občas...BT zvýšená.aj vďaka tým liekom..ale dnes zase pokles http://www.fertilityfriend.com/home/39b54e tak neviem...musím počkať kým doberiem lieky..čo sa bude asi diať, ale dakujem

soni1
21. okt 2012

@mattuliatko30 Držím palčeky 🙂

cukrik1581
23. jan 2013

ahojte baby ...chcem sa vas opytat na jednu vec s ktorou sa trapim...a najlepsie budete vediet vy ktore si tym prechadzate alebo ste si presli...mam bolesti vakecnikov take krcove ma mi prist menstruacia ale cakam na nu tyzden a pol a nic ...a pred menstruaciou mam bolesti ale toto je take ze na chvilu to pride take krce bolestive niekedy ma az natahuje z toho ...neviete co to moze byt ...ako viem zeby som mala navstivit lekara ale ja mam z mojim problemy a prestupujem k inemu len to ze teraz nemam ani cas to nejako riesit...chcela by som zopar rad od vas co to moze byt ??myslim si ze zapal nie lebo ani nikde som nebola posledny cas tak aby som prechladla a davam si to max. pozor ?? 😀 😖 pozdravujem vas baby

zuzi0911
23. jan 2013

@cukrik1581 no ak ti meska treba zajst za dr.moze ist o zapal,cystu ale aj tehotenstvo ja mavam tiez tieto bolesti hlavne v case ovulacie aj mimo nu ale ja mam aj varixy tak aj z toho.treba to riesit

cukrik1581
23. jan 2013

tak ako ja mam cysty ale ako to je taky typ ze mi zmiznu hormonalne ...ale taketo bolesti som este nemala ako doteraz a menstruacia mi nemeskala preto sa pytam

cukrik1581
23. jan 2013

@zuzi0911 tak ako ja mam cysty ale ako to je taky typ ze mi zmiznu hormonalne ...ale taketo bolesti som este nemala ako doteraz a menstruacia mi nemeskala preto sa pytam

zuzi0911
23. jan 2013

@cukrik1581 skusila si test???

mariosmykal
24. jan 2013

Téma je duplicitná, pre lepší poriadok na stránke ju zamykám. Pokračovať môžete na vyššieuvedených linkoch.

Pekný deň

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre