Brala som HAK a som tehotná

23. dec 2021

Pravidelne som brala hak kazdy deň nevynechala som ani jednu tbl.. a zistila som ze som tehotná , prosim vas kde mohla nastať chyba ? S priateľom som 5 mesiacov, dieta sme neplánovali on si mysli ze som ho oklamala z bratim hak a teraz obviňuje mna ze je to moja chyba..

im709vf
23. dec 2021

Bola si u dr. A potvrdil tehotenstvo?

dzulli1980
23. dec 2021

100% istota nie je ani pri HAK ... nebrala si antibiotiká?

autor
23. dec 2021

@im709vf ano 7tt

bambulienka25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
im709vf
23. dec 2021

Tak teda, ani HAK nie je 100%.

autor
23. dec 2021

Ano brala som na 100%

autor
23. dec 2021

Teraz sa to tazko vysvetluje ludom ako som mohla otehotniet, nikto mi neveri

im709vf
23. dec 2021

Nemáš komu co vysvetľovať. Jedine priateľovi, že jednoducho antika zlyhala. Takisto ta nemá právo obviňovať, pri !!!!každom!!!! sexe je možnosť otehotnieť. Na to ste mali myslieť.

im709vf
23. dec 2021

Snad sa k tomu postavíte zodpovedne

anaj_janka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zuzanaete
23. dec 2021

100% je iba abstinencia. Drzim palce.

lasona
23. dec 2021

Kamoske sa to tiež stalo, brala antiku a to že je tehotná zistila až v piatom mesiaci🤦🤦mala ani nie 18. Rokov

roobett
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
janulienka192
23. dec 2021

Sestra tak isto otehotnela, keď brala HAK a zistila to až v 4.mesiaci. Jej povedali, že sa to mohlo nejako negovat s tabletkami na štítnu žľazu (tiež hormóny)....

ivik4
23. dec 2021

Fuha no aj by som gratulovala ale nieje to vhodne kedze si dieta nechcela ked si ju brala pravidelne a neflakala to. Nech uz sa rozhodnes akokolvek, vela stastia a sil 😊

sante81
23. dec 2021

Mala som kamošku , ktorá zostala tiež tehotná, akurát že vtedy účinok antikoncepcie asi znížili antibiotiká. Syn ma už 19 rokov

janickacrazy
23. dec 2021

Niekedy sa to stane, keď napr. zoberieš tabletku a potom vracias alebo máš nejaké tráviace problémy, že ťa tabletka proste neúčinkuje ako má. Nebola si chorá?

kristinka92
24. dec 2021

Nebrala si antibiotiká náhodou? Alebo nemala si hnačky pripadne nezvracala si? Toto sú take najčastejšie dôvody kedy môže zlyhať, ak teda bola braná správne a nevynechala sa tabletka

luluska1234
24. dec 2021

Začni riešiť upt, máš čas 5tyzdnov, keď ste dieťa nechceli. Záleží ako to cítis ty (obaja) či máte ako dieťa zabezpečiť čo máte kde bývať ako to bude s vami ako to príjmu vaši rodičia (ak nemate 18) ..to sú všetko faktory ktoré ovplyvnia vaše rozhodnutie 🙂 držím palce aby ste sa správne rozhodli

anaj_janka
24. dec 2021

@luluska1234 správne je byť zodpovedný a tá zodpovednosť za druhý život začína keď "s niekým leziem do postele" to je skutočna zodpovednosť a zrelosť človeka a nie odstraňovanie druhého človeka kvôli svojmu sebectvo a svojmu šťastiu. tak buďme zodpovedni. Pekné sviatky

luluska1234
24. dec 2021

@anaj_janka pane bože 🤦🏼‍♀️ to čo teraz si má dieťa nechať keď nemá financie zázemie a nechce ho lebo chodí napr na vysoku školu chce mať zamestnanie snov atď atď...zodpovedná bola keď si nasadila HAK teraz kvôli tomu 1% ktoré uvádzajú že hak môže zlyhať si ma nechať dieťa či jak? To sú názory toto 🤦🏼‍♀️

madeline1
24. dec 2021

Priatel by si mal vstupit do svedomia a obidvom vam gratulujem 😊

suge
24. dec 2021

Priateľ sa teda dobre prejavil. S takým, čo nepočíta, že tehotenstvo môže prísť aj napriek HAK by som sex nikdy nemala. Nuž, rozhodnutie je najmä na tebe. Držím palce.👍

im709vf
24. dec 2021

@luluska1234 aj ja som chodila na VS keď som otehotnela 🙂 aj ja som otehotnela náhodou.. aj ja som chcela mat prácu snov.. nuž ale život nie je len o tom ze JA toto a JA toto. Keď bola dostatočne dospelá mat sex, ma byt dostatočne dospelá kvôli tomu nezabit dieta

tom_i
24. dec 2021

Aj suseda tak otehotnela, myslela si že má nejaký zápal a bum dnes má zápal 20 rokov. Proste stalo sa a to 1 percento je sviňa. A ďalšia známa mala to teliesko či jak sa to volá a tiež má dospelacku. Priateľ ak ním bude nech dostuduje biológiu.Ty sa drž a rozhodni sa správne. Nič nie je také zlé. Ja keď som otehotnela mala som v rukách papiere do anglicka čo bol môj sen. Dnes máme dospelacku.

ivik4
24. dec 2021

Fuha zeny neviem co si o sebe myslite ked idete pisat ako sa ma dospela osoba spravat a zachovat sa v tejto situacii ked nezijete jej zivot a viete o nej prd. To ze Vy ste sa vzdali svojich snov kvoli nechcenemu tehotenstvu nikoho nezaujima,autorku teraz zaujima tak jej situacia a ani sa nepytala co ma robit . Nech sa rozhodne podla svojho najlepsieho uvazenia

im709vf
24. dec 2021

@ivik4 bez ohľadu na to, či sa ma niekto na to pýtal alebo nie, vždy budem obranovat život nenarodeného dietata.

luluska1234
24. dec 2021

🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️ to nie je dieťa..je to embryo..zhluk buniek ..naštudujte biológiu pls..

im709vf
24. dec 2021

@luluska1234 embryo je názov pre určite štádium vývoja. Ako napr novorodenec, batoľa, atd. Každopádne, vždy je to človek

allie458
24. dec 2021

Pokial viem tema nie je o interupcii tak nechapem vsetky tie pro-life komentare. Chvalabohu na Slovensku ma este zena moznost volby takze neviem co tu moralizujete. Ked budete vy tehotne vsetky deti si nechate pretoze ste sa tak rozhodli, super to je predsa idealne, ale veci sa stavaju a niekedy si zena vyberie inu cestu a to je tiez ok.

K teme: ak si brala antibiotika, ine lieky, bola si chora, mala hnacku vracala atd. mohla si otehotniet. Zober svojho partnera na najblizsiu poradnu a nech sa porozprava s gynekologom, alternativne su mozne aj testy otcovstva aj ked je to smutne ze to tvoj partner takto berie, mozno je este v soku.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre