Čo znamenajú bolesti krížov v prvom trimestri?

bul
6. okt 2012

ahojte ja chcela by som sa vas opytat ci ma niektora z vas skusenosti s takou lamavou bolestou v krizovej oblasti a v bruchu pocit ako keby mala prist mrcha som 5 az 6 tt.tehotna takze neviem a este mam taky bielo zlty vytok prosim poradte mi k lekarke idem o 2 tyzdne dik

moon1979
6. okt 2012

ja mavam bolesti hlavne krizov ak vela chodim, ale bez vytokov ... tak neviem

kriketa
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
linka
6. okt 2012

ahoj,ja mam to iste co popisujes,na sono idem az o necele dva tyzdne,zatial tehu potrvdene len z krvi...

ematko29
6. okt 2012

ahoj aj to som zažila pri mojom 2tehotenstvve.bolesti v krížoch abolesti panvy akoby sa mi už v 12tt rozťahovala,hrozne som sa bála,že je koniec,ale chvala bohu nebol .potom to prešlo astriedavo sa objavovalo každy druhy mesiac celé tehotenstvo.ani chodiť som poriadne nemohla.lekarka nevidela žiaden dôvod na taketo bolesti.porodila som v termíne prirodzene.apo pôrode sa to už neobjavilo.

dejka77
6. okt 2012

Bolesti krizov v 1.trimestri som mala pri oboch tehu, to je proste jeden z priznakov takze nic nezvycajne. Vytok som mala a mam aj teraz. Je to otrava, ale to tiez patri k tehotenstvu. Pokial nezapacha a nesvrbi ta to, tak je vsetko ok.

qwerty81
6. okt 2012

Co znamenaju bolesti krizov? Len to, ze si tehotna. 😉 A nechcem ta strasit, ale bude horsie... Aspon u mna tak bolo. V obidvoch tehu strasne bolesti krizov (cele tehu), paliva bolest v bedrovych klboch, bolest kostrce, ako to uz bolo spominane - bolesti panvy, ako by sa roztahovala. Neviem ci sa roztahuje uz od zaciatku, ale bolelo to statocne. A este mi strasne trpli ruky aj nohy. Len vydrzat, stoji to za to. 🙂 Mne pomahala kupel

gabuska12
8. okt 2012

mna bolia krize iba v noci pocas spanku, cez den to nepocitujem....ale myslim, ze aj pri malom som mala nieco podobne, i ked teraz je to intenzivnejsie...takze vsetko ok 🙂

nativanativa
8. okt 2012

pockaj este vo vyssom stadiu tehotenstva , ja uz ani radsej nic nehovorim , to sa proste neda 😖

zugas
17. okt 2012

mňa tiež bolia kríže a ešte akoooo ☹ Podľa mojich výpočtov som asi v 6.týždni,bolí ma žalúdok, neviem čo by som najradšej zjedla a keď sa k tomu dostanem, tak ma prejde hlad.A bolia ma aj prsia,neskutočne, a aj brucho.Ach..... ☹ Len vydržať. Držme si palce 😅

lenkadovolenka
4. nov 2012

Ahoj. Výtok mám aj ja, bielo žltý, aj keď viac biely. Stále mám pocit, ako pred MS, tiež sa občas zľaknem, hlavne ráno..... 😒 Ja som 7+4tt a bolesti krížov sú strašné, celý chrbát mi trhá....ale to vydržíme predsa! 😉 Ja na výtok používam slipové vložky, na spodnom prádle by ma to obťažovalo dosť....

lennykai
26. júl 2014

ahoj dievčatá práve som zistila že som tehotná je to ešte iba 4tý týžden ale neskutočne ma bolia kríže, už dva razy som potratila tak sa strašne bojím . máte s tým niekto skúsenosť? dakujem za odpoved

nikoletka_h
26. júl 2014

@lennykai aj ja som.prave na zaciatku tehotenstva a tiez ma pobolievaju krize, pamatam si ze v prvom tehotenstve som mala rovnake pocity 🙂 drzim palce aby vam to tentoraz vyslo 🙂

djubka
26. júl 2014

pre ten výtok by som šla ku lekárke teraz, aby nebola nejaká infekcia, kríže možu bolieť aj od toho, alebo ako sa rozťahuješ, ak je to prvé bábo

anjelik14111
18. sep 2014

ahojte chcem sa spýtať ja mám tiež tie bolesti krížov a hlavne v noci a dnes v noci až tak že ma až natiahlo na vracanie :( ale mám za sebou aj obličkovú koliku v júni a teraz neviem či sú kríže alebo mi začína kolika. poradte

mgabriskova
24. apr 2017

Ahojte, mna druhy den neskutocne bolia krize. Rada by som bola, aby to bol priznak tehu ale este mi to pride skoro. Je to len tyzden po pohl. styku 😲

lenkabukviarova
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
marcelka10
7. nov 2019

Ahojte chcem sa vás opýtať snažíme sa s priateľom už rok a pol otehotnetniet a stále sa nám nedarí 😏 beriem aj kyselinu listovinu aj nejaké vitamíny ale už skoro týždeň má strašne bolí chrbát a panva nedá sa to ani vydržať chcem len vedieť či mate. S tým niekto skúsenosti myslite že mozem biť tehotna? Men. Mám dostať až o 2 týždne tak neviem či to môže biť v tehotenstve na začiatku bolesti chrbta budem rada keď mi dáte vedieť ďakujem 😊😊😏

lauxx3
7. nov 2019

@marcelka10 ahpj, v tom case nemožeš mať ovulaciu?

veronika1203
10. nov 2019

@marcelka10 aj my sme sa snažili viac ako rok a pol, a podarilo sa to presne vtedy keď som to vypustila z hlavy teraz som v 6tyzdni 🙂 a tiež som brala kyselinu listovú a vitamíny ale non stop som na to myslela. Ale tiež si myslím ze to môže byť ovulaciou 2 týždne pred MS. Ale držím palce nech vám to vyjde čím skôr. 😉

fedus
6. okt 2021

Ahoj som začiatkom tehotenstva 5 týždňov podľa mojich výpočtov a mam strešné bolesti v krížoch a bojím sa som mala už jeden potrat výtoky mam akurát terás také kus že po utreti hnedé ako keby krv ako keby by som sa vo vnútri roztahivaka mam obavi ci by som mala ísť k lekárovi alebo je to normálne k lekárovi mam ešte dobré 2 týždne kým dôjdem

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre