Farbenie a nadpájanie vlasov v 1. trimestri

issiq
30. máj 2017

Ahojte zienky máte tu niektorá skúsenosť s farbenim či nadpajanim vlasov v 1.trimestri je to bezpečne ďakujem za každý postreh a odpoved 🙂

evittam
30. máj 2017

@issiq Ani, je to bezpecne. Ja som si farbila vlasy v oboch tehotenstvach a nielen ja.😉 Všetky deti su zdrave.😉

wolfin
30. máj 2017

mne povedal doki ze by som nemala v prvom trimestri farbit . vypary a podobne. nefarbila som, ale je kopa zien, co si farbia...

patka24
30. máj 2017

@issiq ja som sa snazila to neprehanat, ale tak nebudem chodit ako bezdomovec s 10 cm odrastami, farbila som sa dva alebo tri krat pocas celeho tehu. V predlzeni nevidim problem, hlavne ak sa to robi tou kruzkovou metodou, tam sa chemia nepouziva, jedine co sa neodporuca, je brazilsky keratin, ale to ani pocas kojenia...

warholette
30. máj 2017

Farbila, vsetko OK. Ved si zober take herecky a spevacky, aj pocas tehotenstva sa o seba staraju, chodia na farbenie vlasov, manikury, pedikury, lietaju po svete, nosia vysoke opatky, a vsetky celebritne deti su OK. Nemas sa coho bat 🙂

nice202
30. máj 2017

Aj kaderníčky majú deti a pracovali počas tehotenstva

marse
31. máj 2017

farbila a ja nadpajala a som ok a deti tiez 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre