Je normálne, keď nemám skoro žiadne tehotenské príznaky?

viky_21
7. apr 2021

Ahojte baby 🙂 Je normálne keď nemám skoro žiadne príznaky tehu ? Viem, že každá sme iná a každé telo to znáša inak ale predsa ma to znepokojuje. Vôbec ma nebolia prsia, nezvraciam.. Jedine čo tak som len dosť unavená a cca týždeň aj niečo som mala pocit pokazeného žalúdka. Nemohla som niektoré veci ani cítiť ale mám pocit, že už aj to ustupuje. Som cca v 7tt a ďalšiu poradňu mám až 29.4. Nechcem zbytočne stresovať ale mám za sebou jedno MA tak preto sa pýtam 🙂

veron_veron
7. apr 2021

Ahoj 🙂 ja som do 10 tt ani poriadne nevedela, že som tehotná. Bola som plná energie, nebolo mi vôbec zle - všetko bolo super. Ale v 11 tt začali nevoľnosti, prišla na mňa aj únava, prsia úplne citlivé - ctila som sa veľmi zle a väčšinou som celé dni preležala. Dnes som v 18 tt a pomaličky sa to všetko zlepšuje a znova dáva do normálu, aj keď ranné nevoľnosti sa stali mojou súčasťou. Takže si to len užívaj, pokiaľ nemáš žiadne príznaky. Mne potom aj doktor povedal, že niektorým ženám sa príznaky spúšťajú až s prvými pohybmi bábätka (vraj je to ojedinelé, ale môže to byť). 🙂

anna_maria1
7. apr 2021

@viky_21 tak to potom patris medzi stastne zeny a ako napisala veron, tak si to len uzivaj🙂

landsmanka
7. apr 2021

@viky_21 nestresuj, je to v poriadku. aj to ze ti nechutilo jest a ze ti niektore pachy a chute je jeden z priznakov 🙂 bud rada ze nestravis pod dna na wc 🙂

viky_21
autor
7. apr 2021

Ďakujem vám veľmi pekne baby 😊 .. ja som si len po tom prvom neúspešnom tehu povedala, že aj keby som mala byť od rána do večera na wc tak to zvládnem len nech je všetko v poriadku. Ale musím si to začať viac užívať a menej sa sledovať 🙄😊😊

petus998
7. apr 2021

@viky_21 tak bud rada a veelmi ja som pri dvoch tehu nemala nic keby mi brusko nerastlo ani by som nevedela ze som tehu teraz som 8tt a strasne zle ale neskutocne rano vstanem citim sa ako po poriadnej opici ...

mata262626
7. apr 2021

Tak to buď rada, predchádzajúce 2 tehotenstva som ani nemyslela na to, že vôbec som až kým bruško nevyskocilo. teraz idem do 14tt a od 7tt mám celodenné nevoľnosti, akoby som mala zemiak v krku a stále pocit na zvracanie a naťahovanie sa nad misou a aj tak zo mňa nič nejde...

doda26
7. apr 2021

@viky_21 v 7tt este nemusis mat priznaky..mne take prave zacali tusim az v 8,9tt a to tak, ze kracala som z prace, s nakupom a zrazu mi ostalo tak hnusne od zaludka, ze som nevedela ci nebudem musiet hodit sablu do kriku 😂😂 ale ustala som to a cele tehu som nezvracala...ale tiez som si presne hovorila ze jak mi je dobre 😄 tak sa neboj ono aspon nejake priznaky ti urcite pridu 😊 minimalne brusko zacne rast, to je najviditelnejsi priznak 😄

viky_21
autor
7. apr 2021

Ja pracujem s kavou tak som velmi zvedava, ze ako budem reagovat nanu ked sa vratim do prace 😁 a mozno som zdedila dobre geny po mamine lebo ani ona nemala ziadne priznaky primne ani pri sestre. A sestra tak isto nic.

moznoze
7. apr 2021

@viky_21 ja som celé tehu nemala žiadne tehu príznaky. Tiež som stresovala.

viky_21
autor
7. apr 2021

@moznoze a vsetko bolo v poriadku nakoniec ?

moznoze
7. apr 2021

@viky_21 áno. Malý je zdravý. Vždy sa dobre vyvíjal a rástol.

hviera81
7. apr 2021

mne sa zacali tak cca po 7tt, takze este to moze prist.....
tiez som mala MA, takze po tom ako mi zacalo byt zle, som sa az potesila.... a ukludnila

1katus1
7. apr 2021

@viky_21 neboj to je ok buď rada. Mne pri prvej dcére bolo stále zle az do 7 mesiaca a pri synovi som bola len unavená a niektoré.jedla som nemohla cítiť ani vidieť každé tehotenstvo je iné. Len oddychuj a užívaj si to. Prajem všetko dobré 💐☺️

beata_k
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
dada_99
7. apr 2021

je to normalne neboj sa...niektore zeny ani nevedia, ze su tehotne a vsetko je v poriadku, kazda to proste preziva inak...

sankysa1
7. apr 2021

Ahoj ja som v 11 týždni a tiež nič sem tam mam dní únavy žiadne obavy ja som tiež išla skôr ku doktorovi ze sa mi to nezdá usmial sa a povedal zd je to úplne v poriadku mám sa z toho tešiť 😉😊

miirka123
13. apr 2021

@viky_21 je to v poriadku, ale neraduj sa ešte 😄 ja som sa tešila v 7tt že juj troska mi kolíše žalúdok a že mám nejaké príznaky od 10tt som v záchode častejšie ako v posteli 😄 zvrtlo sa to doslova z dna na deň

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre