Je normálne, keď už tretí deň nemám tehotenské príznaky?

p247
17. feb 2012

Je tu nietko v 8 tyzdni tehotenstva a prestali mu priznaky resp. je tu niekto bez priznakov. Mne byvalo zle a ked mi nebyvalo zle tak ma aspon boleli prsia. Od nedele ma boleli fest aj som bola velmi unavena a dokonca mi bolo aj zle, to sa so mnou tahalo do stredy. V stredu rano som sa zobudila bez akychkolvek priznakov. Prsia ma bolia, ale slabulinko a na dotyk. Je tu niekto taky? Je to normalne? Nebola som este u lekara na potvrdenie tehotenstva pretoze ma anginu, idem az v pondelok ak vobec bude ordinovat. Dakujem

dyba
17. feb 2012

som na tom podobne. akosi mi miznú tehu príznaky. prsia nebolia, ani neboleli a prestáva mi byť zle od žalúdka.cítim sa akosi podozrivo dobre. dosť ma to znepokojuje, tak dúfam že je všetko ok. na kontrolu idem až o týždeň. 😕 . na kontrole som bola min. týždeň a doky hovoril, že je všetko v poriadku. tak sa pokúsim nestresovať

atreyu
17. feb 2012

nebojte sa...mne tiež nič nebolo, okrem toho, že som bola unavenejšia...to opadlo 12tt a tak do 22tt som sa cítila normálne a ani brucho som nemala 🙂 potom začali problémy, ale to už je o inom...

gazovicka
17. feb 2012

moc sa pozorujete, ale chapem,.. tiez som to robila.... aj mne sa zdalo par krat, ze neboli tehu priznaky, ale vsetko bolo ok.... takze nestresovat sa damy.... 😀

adlani
17. feb 2012

ja som mala na zaciatku presne to iste...najprv som sa stazovala, ze mi je blbo a ked to prestalo, tak som sa zas stazovala ze mi blbo nie je a ze nemam uistenie, ze som fakt tehotna. Ale bol to len prechodny stav a nevolnosti sa coskoro vratili v plnej parade 🙂

alexandra
17. feb 2012

Tehotenstvo nie je choroba, nemusite ma priznaky, a ked ziadne nie su, tak pozorovat, ci sa nahodou nejake neobjavia 😉
Ja som pri synovi do 18tt neverila ze som tehotna, NIC som necitila, NIC mi nebolo. Potom zacal kopat 😉
Pri dcerke NIC az do 9tt, a potom som zacala zvracat a islo to tak az do 20tt.

Presne ako pisali dievcata, nepozoruj sa tak. 😉

danusskaaa
17. feb 2012

Baby ved sa z toho teste, ze Vam nie je zle a nemusite travit den na zachode pripadne v posteli! co by ine baby za to dali!!! je normalne ze vsetky priznaky sa stratia, lebo telo si zvyka na nieco nove, tak si to len pekne uzivajte a robte este vsetko co vas tesi... Ked budete chodit s velkym bruskom uz to bude zlozitejsie!!! drzte sa, bez zbytocnych stresov, zlych chorob, alebo priznakov a proste sa teste ma mimi! 😀

nelicefo
17. feb 2012

Presne ako píšu baby...tehu nie je choroba...teš sa že ti nič neni a užívaj si tehu 😉

kacsik
17. feb 2012

TY sa sťažuješ že ti nie je zle a nič ťa nebolí ? nie je to náhodou dobrý znak ? joj, čo by som ja za to na začiatkoch tehu dala ! 🙂 zle mi bývalo 4 mesiace vkuse ! máš šancu na to aby si si najkrajšie obdobie v živote poriadne užila, bez nevoľností, bolesti a problémov, tak sa s toho teš 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre