Pohlavie bábätka

27. jan 2024

Ahojte. Keď ste mali bábätko v brušku, cítili ste to, tak nejak "šiestym zmyslom", čo to bude? Alebo ste silno po tom túžili a naozaj to tak bolo ? Ešte pohlavie nevieme, najviac si prajeme, aby bolo dieťatko
zdravé, ale cítim to, na sebe ako zmeny, cítim to, aj tam v brušku, možno v duchu sa tomu aj tak prihováram, že naozaj by som to chcela, aj take tie "domácke testy" všetky mi vyšli na rovnako.. doma už aj chlapca aj dievča a trošku si to aj prirovnávam a stale mi to vychádza na to, po čom túžim. V podstate je mi jedno či to bude chlapček, alebo dievčatko, hlavne aby bol vsetko v poriadku, ale tužba tam je.

petronellla87
27. jan 2024

Ano, neviem ako to funguje, ale nejakým šiestym zmyslom som to vycitila pri oboch🙂

rurutiax
27. jan 2024

Keď som čakala svoje prvé, pohlavie mi bolo vtedy viac menej jedno, ale nejako vnútri som cítila, že to bude chlapček, neskôr som si ho aj priala. Narodila sa nám však dcéra. 🙂

milanemila
27. jan 2024

Pre mna su tieto veci co opisujes hluposti 🙈 pohlavie je dane genmi kt nesie spermia, s dufanim tl nema nic spolocne 🤷🏼‍♀️ mozes mat samozrejme nejaky pocit (ja som tiez mala a netrafila som sa :D).
Zeny ziaden 6ty zmysel na vycitovanie dietata nemate, je to proste nahoda.

ariannazara
27. jan 2024

Áno hneď som vedela ze to bude chlapček;)

januska12323
27. jan 2024

Máš šancu 50:50 že správne trafíš.

doris11
27. jan 2024

Ja som napríklad celu dobu “citila” že to bude dievča, bola som presvedčená, potom mi povedali že chlapec 😀

nikiki29
27. jan 2024

Mne 6 zmysel, sny ani domáce srandy na určovanie pohlavia nevyšli ani pri jednom dieťati. Tehotenstvá boli úplne rozdielne s pohlavie detí rovnaké. Myslím si, že vnútorný pocit bol ovplyvnený hlavne túžbou po dievčatku. Mám 2 chlapcov.

lenkakoc444
27. jan 2024

Ja som velmi chcela chlapca, ale bola som si ista, ze bude dievca. Aj sa mi snivalo vzdy s dievcatom 🙂 a mame chlapca. Cize ja som to nevycitila.

snehulak77
27. jan 2024

Mne bolo jedno. Muž mal brata, túžil mať sestru ale nemal, tak preto chcel dcérku. Tak som túžila, aby bola teda dcérka ale keď som otehotnela, tak nejako som tušila, že to chlapček, netuším prečo. Tak aj bolo 🥰🥰🥰 Tak ale možnosti sú len dve, tak šanca, že to trafime je celkom vysoká 😁

mima1608
27. jan 2024

Ja som chcela najprv dcéru, potom ma muž totálne nablaznil, že určite je to chlapček, tak som istý čas aj všade ozprávala, že je to určite chlapec. No a nakoniec máme dievčatko 😅

deniska2706
27. jan 2024

Môj šiesty zmysel mi hovoril ze druhýkrát to určite bude dievčatko, od začiatku som sa cítila úplne inak ako pri prvom synovi. A samozrejme čakám druhého chlapca 😅🙈🤷🏻‍♀️

kiki68
27. jan 2024

Ano a aj nie, raz som mala taky zablesk a povedala som vtedy kolegyni “ ja si myslim, ze budem mat chlapceka a bude mat vlasy jahodovy blond a podarene tiche dieta “ , ked som bola tehu, tak som prve tyzdne myslela, ze to bude dievcatko. No a v 12tt na nifty test chlapcek. Viete co mam? Presne takeho chlapceka ako v tom zablesku spred rokov. Zlate dieta, tichucke,ma jahodove blond vlasy 😀

autor
27. jan 2024

@kiki68 ako o tomto hovoríš, tiež som mala raz sen, tiez to bol taky zablesk nejak spojením mojej tvare a priatelovej tvare a vznikol z toho krasny chlapček s bledými vlaskami a s modrými očami, na ten sen nikdy nezabudnem .. ale túžime nejak po dievčatku, aj sa mi teraz pred večerom snívalo, ako pokladam muzovi do lona svoju jedinu dcerku 🥰 a aj to tak citim vsetko, tshtoenstvo rovnake ako pri dcery v kuse nevolnosti, jem sladke ako pri nej .. pri synovi som jedla kylsu kapustu a zemiaky .. teraz by som to ani citit nemohla a to nevravim o mäse ktore mi ide hore krkom už len keď ho vidím 😁

petamich
27. jan 2024

"6 zmyslom" som si bola ista, ze to bude Klara a nie 😂 ale 50% to isto vyjde

rybkoava
27. jan 2024

Pri prvom som si bola istá že to bude chlapec, aj som chcela chlapca. Nakoniec dievča, až keď sa narodila som pochopila prečo ženy túžia po dcére. Teraz mi to je jedno. No skôr ako sme sa dozvedeli pohlavie sa ma viacerí pýtali čo to bude a ja že dievča dokonca aj lekár. A ten to potvrdil a aj NIFTY. 😊

96barbora
27. jan 2024

Ano. Okamzite som citila aj ja aj muz, ze to bude chlapec. A nerobila som ziadne testy.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre