Prvá nevoľnosť v tehotenstve už v 4tt

15. sep 2020

Baby kedy ste pocítili prvú nevoľnosť v tehotenstve? Ja som len včera mala potvrdene tehotenstvo z krvy a to som len v 4tt, a včera som vracala, hnackovala a neskutočne ma bolí hlava. Je to normálne? Ďakujem

lialucia
15. sep 2020

Ahoj, ja som v prvom tehu zacala zvracať od 6tt az do 6 mesiaca tehotenstva. Teraz som druhy krat tehotna a zacalo mi byt nevolno a vracanie k tomu pripojene od 5tt, teraz som v 14tt a stale sa to nesie so mnou. Uz to nie je teraz cca posledny tyzden take intenzivne, ale aj tak sa ma to drzi ako kliest 🙄. Schudla som z povodnej vahy 52kg na 48kg.

zuzu1994
15. sep 2020

ja som začala vracať od 5tt hneď ako som to zistila a vracala som až do konca 5 mesiaca a aj potom som si niekedy ešte grcla

schokolade1988
15. sep 2020

Ahoj. Ja som 5+5tt a vôbec sa necítim tehotno ... žiadne nevoľnosti, zavrate nič...až mi to je divne. 🤷‍♀️

medeaa
16. sep 2020

ahoj, ja som mala hnacky asi odo dna kedy som mala dostat menstruaciu, asi tyzden ma trapili ale nevracala som, aj ked rano mi byvalo trochu nevolno. Bolesti hlavy som tiez mala tak skoro, podla mna je to normalne..

solinkarka
20. sep 2020

@schokolade1988 no počkaj ono to ešte len príde ale aj nemusí....ja som ich mala od 7-16tt....

schokolade1988
20. sep 2020

@solinkarka no ja som teraz 6+3 a vôbec nič. Prsia ma bolia len v noci ked sa otočim inak vôbec. .. A sem tam brucho ako na ms... Keď som bola na sone 5+6tt videl len gestacny vak :/

jarkam721
21. sep 2020

Ja som teraz 6+5 a nič mi nieje. Som z toho neistá a podráždená. Toto je moje 4 tehu a doteraz pri každom tehu ma pravidelne napinalo. Teraz nič. Ani prsia ma nebolia ani chute nejak nemám ani únava nieje. Proste nič.

schokolade1988
21. sep 2020

@jarkam721 ja tak isto. Síce som tehotná ešte nebola ,ale myslím že už by mi niečo málo byť...

sandra151
Autor odpoveď zmazal
Zobraz

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre