Som tehotná, jem a chudnem

31. máj 2021

Som tehotná, jem a itak chudnem ☹️ prečo aj keď nirmalne jem tak nepriberám?

tyrkysova_kobyla
31. máj 2021

A nejes malo?

leskovael
31. máj 2021

Tak chudneš, alebo len nepriberaš??
Ako dlho si tehotná, prvé mesiace ti vaha vôbec nemusí ísť hore. Ja som asi do 4teho mesiaca nemala vyššiu váhu

mogaa
31. máj 2021

Segra tiež v tehotenstve chudla, musela byť nakoniec hospitalizovaná....ak ti býva zle a vraciaš je prirodzené že ješ menej ako by si mala a chudneš....ono záleží ako dlho to trvá, ak si na začiatku tak sa to nejako nerieši ale ak chudneš už v pokročilom tehotenstve tam to už v poriadku nie je....dieťa môže dostávať od matky málo živín a preto sa to rieši hospitalizáciou, aby bola aj matka aj dieťa sledované....

autor
31. máj 2021

Som v 11 týždni. Niekedy mám také dni, ze nič nejem skoro lebo mi je zle zo všetkého... Len niekedy niečo, ale malo... Ale nechudla som... A včera aj predvčerom mi bolo dobre tak som jedla viac a schudla som o kilo☹️

leskovael
31. máj 2021

Treba sa sledovať a snažiť sa jesť aspoň malé porcie aj v dňoch ked ti nieje dobre (myslím časť dňa kedy zrovna nemáš nevoľnosti sa najesť, ak ti je ráno zle je normálne že jest nechceš) hlavne jedz vyváženú stravu, aby si aj pri nižšom prijme dostala do tela všetko potrebné.. Veľa záleží aj ako si sa stravovala doteraz, ak to boli nezdravé jedla a teraz ti býva zle tým padom ješ menej, je prirodzené že nepriberaš resp. schudneš. 11ty týždeň ešte nieje nič, pričom by som panikarila a hlavne nie kôli - 1kg. Taký rozdiel môžeš, mať aj keď sa 2x denne odvážiš

luci_ba
1. jún 2021

ja si myslím ze ubytok kilo nieje taký závažný. Ja mam tiež večer vs. rano aj kilo a pol menej. Nestresuj pre to, snaz sa ale aj napriek nechutenstvu niečo do seba dostať, po malých kúskoch, najsi si čo ti chuti. Lebo nechutenstvo nieje najlepší kľúč koľko čoho zjesť. Držím palčeky

tianna
1. jún 2021

Žiadny stres 🙂 s najmladším drobcom som šla rodiť o 3 kg ľahšia ako som bola pred tehotenstvom 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre